خانه » سینما و فیلم » واکنش های متناقض به “زنگ و استخوان” در کن

واکنش های متناقض به “زنگ و استخوان” در کن

نمایش فیلم " زنگ و استخوان" تازه ترین اثر "ژاک اودیارد" در شصت وپنجمین جشنواره فیلم کن، واکنش های متفاوتی را در پی داشت. به گزارش خبرنگار مهر،‌در این فیلم که ...

نمایش فیلم ” زنگ و استخوان” تازه ترین اثر “ژاک اودیارد” در شصت وپنجمین جشنواره فیلم کن، واکنش های متفاوتی را در پی داشت.
به گزارش خبرنگار مهر،‌در این فیلم که “ماریون موتیلارد” بازیگر سینما هالیوود نیز در آن به ایفای نقش پرداخته است،‌ در دو روز گذشته در جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد و شلوغ ترین سالن ها را تا امروز داشته است.

اما نمایش این فیلم نتوانست به ذائقه همه منتقدان خوش بیاید. دیوید کالهون از منتقدان و نویسندگان سینمایی این فیلم را وحشتناک و نامربوط خواند و پیتر بردشو از گاردین، فیلم واپسین اودیارد را تکان دهنده و تلخ دانست.

این در حالی است که منتقدان نیز به دو گروه تقسیم شده بودند و بسیاری فیلم را یک شاهکار و برخی دیگر نیز اثری ضعیف ارزیابی می کردند.

اودیارد درباره فیلمش گفته که به دلیل اینکه پیامبر بسیار مردانه بود و محیطی محدود داشت و بیشتر اثر در زندان فیلمبرداری شده بود تلاش کرده تا در فضایی روشن به داستانی عاشقانه بپردازد.

شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
بازدیدها 1,606
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 3855

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری