خانه » فناوری » تازه ترين گزارش‌هاي هواشناسي را از آينه حمام بگيريد!

تازه ترين گزارش‌هاي هواشناسي را از آينه حمام بگيريد!

نمايشگاه تلفن و تلفن همراه ژاپن به نمايش يك آينه هوشمند با قابليت اندرويد پرداخته كه اطلاعات لازم را در مورد وزن، وضعيت هواشناسي يا آخرين اخبار حين استفاده از ...

نمايشگاه تلفن و تلفن همراه ژاپن به نمايش يك آينه هوشمند با قابليت اندرويد پرداخته كه اطلاعات لازم را در مورد وزن، وضعيت هواشناسي يا آخرين اخبار حين استفاده از حمام يا طي مسواك زدن به كاربران ارائه مي‌كند.

به گزارش سرويس فناوري خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اين «لوح آينه» از يك تبليت آندرويد برخوردار و قادر به نمايش اطلاعات بر روي سطح خود است.

اين سيستم همچنين با طيف گسترده‌اي از برنامه‌ها براي مادي‌تر كردن فعاليتهاي روزانه سازگار است. اين آينه همچنين از حسگرهاي راديويي برخوردار است كه با مشكل اثر انگشت مبارزه كرده و به كاربر اجازه مي‌دهد با نگهداشتن انگشت خود در چند سانتيمتري گزينه مورد نظر به اطلاعات مورد نظر خود دست يابد.

اين فناوري هنوز وارد بازار نشده، اما به گفته شركت فناوري «سراكو»، سازنده آن، كاربردهاي بالقوه اين ابزار براي بازار خانگي و مشتريان سالن هاي زيبايي يا رستوران‌هاست تا فعاليتهاي خود را با سرگرمي بيشتري همراه كنند.

جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
بازدیدها 1,062
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 3778

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری