خانه » سینما و فیلم » شهر ماسوله در فرانسه

شهر ماسوله در فرانسه

انیمیشن «ماسوله» به کارگردانی بهرام عظیمی در جشنواره انیمیشن انسی پذیرفته شد. به گزارش روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا، «ماسوله» به کارگردانی بهرام عظیمی و به تهیه‌کنندگی مرکز پویانمایی صبا در ...

انیمیشن «ماسوله» به کارگردانی بهرام عظیمی در جشنواره انیمیشن انسی پذیرفته شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا، «ماسوله» به کارگردانی بهرام عظیمی و به تهیه‌کنندگی مرکز پویانمایی صبا در بخش جنبی جشنواره انیمیشن انسی فرانسه که از معتبرترین جشنواره‌های انیمیشن در جهان است پذیرفته شد.
بهرام عظیمی به مناسبت این اتفاق درباره حضور انیمیشن «ماسوله» گفت: «انیمیشن «ماسوله» با تکنیک 3 بعدی کامپیوتری با زمان 10 دقیقه تولید شده است و داستان آن نگاهی جدید به مقوله عشق دارد.»
این کارگردان در ادامه افزود: «در این انیمیشن به بعد بین‌الملی بودن آن هم توجه شده و برای آنکه جذابیت بصری در این انیمیشن داشته باشیم اتفاقات این داستان در روستای ماسوله جریان دارد وبر خلاف بعضی از تولیدات که به مظلوم‌نمایی و سیاه‌نمایی می‌پردازند این انیمیشن به زیبایی‌های ایران می‌پردازد.»
این کارگردان از نگارش 9 قسمت دیگر از این مجموعه به سفارش مرکز پویانمایی صبا دادو افزود: «هر قسمت از این انیمیشن به نام یکی از روستاهای زیبای کشورعزیزمان می‌باشد و داستان‌های آن مضمون مذهبی و انسانی دارد.»
انیمیشن «ماسوله» تاکنون در 8 جشنواره ملی و بین‌الملی به نمایش در آمده و تا کنون برنده 5 جایزه ملی و بین‌الملی شده است.
به گزارش خبرآنلاین، این انیمیشن در کشورهای چین، یونان، بلغارستان و هند و در دو جشنواره معتبر در بلژیک و استرالیا نیز به نمایش درآمده است.
انیمیشن «ماسوله» درباره سفر یک زوج جوان خارجی به روستای ماسوله است، آنها هنگام گردش در این روستا به یک پیرمرد و پیرزن برخورد می‌کنند و وارد داستان زندگی آنها می‌شوند.
عوامل اصلی این انیمیشن عبارتند از: مدل‌سازی و جان‌بخشی: لیلا شعبانی‌نژاد، نورپردازی، لی اوت و کامپوزیت: یاشار جعفر‌خان‌پور، آهنگساز: علی میرآقاسی، صداسازی و صداگذاری: بهروز شهامت، مدیر دوبلاژ: مهرداد رئیسی، کارگردان، نویسنده و تهیه کننده: بهرام عظیمی.
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
بازدیدها 1,898
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 3673

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری