خانه » سینما و فیلم » تئاتر » “درخت بلوط”؛ نمایشی که بازیگران هم داستان آن را نمی‌دانند!

“درخت بلوط”؛ نمایشی که بازیگران هم داستان آن را نمی‌دانند!

وحید رهبانی از اجرای نمایش "درخت بلوط" در آذرماه سال جاری در تماشاخانه ایرانشهر خبر داد و تأکید کرد بازیگران این نمایش نیز از داستان آن مطلع نیستند. رهبانی درباره جدیدترین ...

وحید رهبانی از اجرای نمایش “درخت بلوط” در آذرماه سال جاری در تماشاخانه ایرانشهر خبر داد و تأکید کرد بازیگران این نمایش نیز از داستان آن مطلع نیستند.
رهبانی درباره جدیدترین فعالیت خود در عرصه تئاتر به خبرنگار مهر گفت: قرار است نمایش “درخت بلوط” را آذرماه امسال در سالن شماره یک تماشاخانه ایرانشهر به صحنه ببریم. این نمایش دارای دو نقش است که یکی از این نقش‌ها را خودم ایفا می‌کنم.

وی درباره دیگر بازیگر نمایش “درخت بلوط” افزود: در اجراهای این نمایش هر شب یک بازیگر جدید نقش دیگر را ایفا می‌کند و تنها من به عنوان بازیگر ثابت نمایش هستم. به طور کلی نمایش “درخت بلوط” 41 بازیگر دارد.

این کارگردان و بازیگر تئاتر درباره داستان نمایش یادآور شد: اگر داستان نمایش بازگو شود دیگر بازیگران نمی‌توانند در آن بازی کنند زیرا هیچکدام از بازیگرانی که قرار است یک شب در نمایش “درخت بلوط” بازی کنند نباید از داستان نمایش مطلع باشند.

رهبانی ادامه داد: مخاطبان نمایش “درخت بلوط” نیز در پوستر و بروشور اثر نام تمامی بازیگران را می‌بینند ولی نمی‌دانند که کدام بازیگر در کدام شب در نمایش به ایفای نقش خواهد پرداخت.

وی درباره دیگر فعالیت‌های خود در عرصه تئاتر گفت: حدود شش ماه است که کارگاه آموزش بازیگری را به همراه 16 نفر از بین 80 نفر متقاضی برگزار کردیم و قرار است این کارگاه یک خروجی اجرایی داشته باشد.

سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
بازدیدها 2,253
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 3584

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری