خانه » فناوری » سنجاق قفلی با قابلیت ذخیره سازی اطلاعات در خود

سنجاق قفلی با قابلیت ذخیره سازی اطلاعات در خود

همه شما به خوبی با دو واژه فلش مموری و سنجاق قفلی آشنایی دارید اما با دیدن عنوان مطلب شاید از خود بپرسید چه رابطه ای بین این دو وجود ...

همه شما به خوبی با دو واژه فلش مموری و سنجاق قفلی آشنایی دارید اما با دیدن عنوان مطلب شاید از خود بپرسید چه رابطه ای بین این دو وجود دارد!! باید گفت حال که تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت است و حافظه های فلش در حجم بسیار کوچک‌تری می‌توانند اطلاعات بیشتری را ذخیره کنند یکی از مشکلات دارندگان آن‌ها امکان فراموش کاری و مفقود کردن فلش‌های خود هستند فلش‌هایی که امکان دارد اطلاعات مهمی را در آن جای داده باشند.اما از قدیم الایام ( به ویژه مادربزرگ‌ها ) هر چیزی را می‌خواستند همراه خود داشته باشند و آن را گم نکنند به روسری یا لباس خود سنجاق می‌کردند.

حال یک طراح خوش فکر با تلفیق این دو مورد حافظه ای را ساخته است که به راحتی می‌توان آن را به لباس خود سنجاق کرد تا دیگر نگران گم شدن آن نبود. در واقع این فلش مموری یک سنجاق قفلی بزرگ است که در سر خود چیب ذخیره سازی اطلاعات را جای داده است .این فلش مموری مبتکرانه چهار گیگابایت اطلاعات را می‌تواند در خود ذخیره کند و با سنجاق کردن به پیراهن خود می‌توان آن را همیشه و همه جا همراه داشت.هنوز از قیمت و زمان عرضه آن اطلاعاتی دردست نیست اما با ایده جالب و طرح زیبایی که دارد می‌توان استقبال خوبی از آن را متصور شد.

دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
بازدیدها 1,220
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 3482

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری