خانه » فناوری » تصاویر ساعت سلامت سامسونگ لو رفت

تصاویر ساعت سلامت سامسونگ لو رفت

سامسونگ ساعت های هوشمند زیادی تولید کرده است که البته گیر اس ۲ (Gear S2) به شکل مشخص و با فاصله قابل ملاحظه ای برتر از دیگر تولیدات این شرکت ...

تصاویر ساعت سلامت سامسونگ لو رفت

سامسونگ ساعت های هوشمند زیادی تولید کرده است که البته گیر اس ۲ (Gear S2) به شکل مشخص و با فاصله قابل ملاحظه ای برتر از دیگر تولیدات این شرکت است. سامسونگ هم این را خوب متوجه شده است و در ادامه موفقیت این طراحی قصد دارد تا ابزار پوشیدنی آتی خود را با همین سبک و سیاق طراحی و ارایه کند. امروز اما چند تصویر کاملا واضح و احتمالی از تصاویر تبلیغاتی این محصول جدید لو رفته است.

Samsung-SM-R150-01

این دستبند پایش سلامتی سامسونگ کمی با گیر اس ۲ متفاوت است، از این نظر که بیشتر متمرکز پایش فعالیت های بدنی شما خواهد بود و نوع استفاده آن علاوه بر بسته شدن پشت مچ دست و به صورت ساعت هوشمند، می تواند به صورت سنجاق سینه به پیراهن یا لباس خود وصل کنید.

Samsung-SM-R150-04

این ابزار جانبی پوشیدنی سامسونگ که در داخل شرکت فعلا به نام Triathlon (یعنی مسابقات سه گانه) شناخته می شود قبلا هم لو رفته بود و کد مدل آن SM-R150 است. دستبند هوشمندی که همانند گیر اس ۲ با سیستم عامل اختصاصی سامسونگ یعنی تایزن ارایه خواهد شد. این سیستم عامل و رابط کاربری عالی آن برای ساعت را شخصا خیلی دوست می داریم و مسلما سامسونگ برای این ابزار پوشیدنی متفاوت آن را بهینه کرده است.

Triathlon دارای حسگر ضربان قلب داخلی هم هست، همانطور که اکثریت ابزارهای پوشیدنی سامسونگ از ابتدا تا کنون چنین قابلیتی را داشته اند. این دستبند پایش سلامتی بیشتر در نقش نسخه ورزشی یا همان Sport گیر اس ۲ شناخته می شود که به نظر ما حداقل دارای نمایشگر بزرگتری هم هست، البته آنطور که از تصاویر پیداست.

Samsung-SM-R150-02

Triathlon هم همانند گیر اس ۲ دارای حاشیه چرخان است که از آن برای جا به جا شدن در منوها استفاده می شود. از آنجایی که این ابزار پشیدنی جدید سامسونگ احتمالا قابلیت های کمتری نسبت به گیر اس ۲ دارد، احتمالا قیمت آن به شکل مشخصی از آن پایین تر است. در حقیقت قیمتش می تواند جایی پایین تر از قیمت Fitbit Pulse و Garmin Forerunner 225 بنشیند. قیمت این دو دستگاه که نام برده شد، حدود ۲۵۰ دلار است و اگر قیمتی کمتر از اینها داشته باشد، باید به موفقت آن امیدوار بود.

منبع: ترنجی

یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴
بازدیدها 1,185
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 34170

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری