خانه » خودرو » نیسان میکرای جدید رکورد فروش می‎شکند

نیسان میکرای جدید رکورد فروش می‎شکند

  به نظر می‌رسد که مدل جدید نیسان میکرا، امسال در بازار امریکا رکورد فروش بیشتری را نسبت به مدل‌های گذشته‌اش ثبت کند. پال ویلکوکس (Paul Wilcox) رئیس نیسان اروپا در ...

 

به نظر می‌رسد که مدل جدید نیسان میکرا، امسال در بازار امریکا رکورد فروش بیشتری را نسبت به مدل‌های گذشته‌اش ثبت کند. پال ویلکوکس (Paul Wilcox) رئیس نیسان اروپا در گفتگو با «اتو نیوز» از انتظار فروش بیشتر میکرا با توجه به ابعاد بزرگتر و گزینه‌های بیشتر پیشرانه در آن خبر داده است:

«این خودرو می‌تواند به‌راحتی در قلب‌ها جای خود را باز کند. ما بیشتر از مدل کنونی میکرا، فروش خواهیم داشت.»

در حالی که «ویلکوکس» دقیقاً گزینه‌های پیشرانه مورد استفاده در میکرای جدید را مشخص نکرده، ولی انتظار می‌رود که از موتورهای آشنایی چون ۱/۲ لیتری DIG بنزینی با قدرت ۱۱۳ اسب‌بخار و موتور ۱/۵ لیتری دیزلی با قدرت ۱۰۸ اسب‌بخار در آن استفاده شود.

پدال نوشت: مدل جدید میکرا به‌جای کارخانه «چِنای» در هندوستان (محل تولید مدل کنونی)، در کارخانه رنو در «فلینز» فرانسه تولید خواهد شد. به این منظور، رنو به ظرفیت کارخانه‌اش سالانه ۸۲ هزار دستگاه اضافه می‌کند.

مدل جدید شهری نیسان بر اساس یک پلتفرم هیبریدی ساخته می‌شود که در آن از برخی المان‌های پلتفرم جدید رنو-نیسان موسوم به CMA-F استفاده شده است. اولین مدلی که این پلتفرم جدید را دریافت می‌کند، مدل جدید نیسان جوک خواهد بود که معرفی آن برای سال ۲۰۱۸ میلادی برنامه‌ریزی شده است.

انتظار می‌رود که مدل جدید نیسان میکرا، جذابیت ظاهری بیشتری نسبت به مدل‌های گذشته خود داشته باشد و از فاکتورهای طراحی کانسپت اسپرتSway که در نمایشگاه ژنو سال قبل به نمایش گذاشته شد، استفاده کند.

 منبع:مدآنلاین
جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴
بازدیدها 1,137
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 33892

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری