خانه » بازار » قیمت تبلت ویندوزی Galaxy TabPro S سامسونگ مشخص شد

قیمت تبلت ویندوزی Galaxy TabPro S سامسونگ مشخص شد

شرکت سامسونگ که در نمایشگاه CES 2016 تبلت ویندوزی Galaxy TabPro S را معرفی کرده بود، اعلام کرد که این محصول با قیمت ۹۹۹ یورو راهی بازار می‌شود. با توجه به ...

شرکت سامسونگ که در نمایشگاه CES 2016 تبلت ویندوزی Galaxy TabPro S را معرفی کرده بود، اعلام کرد که این محصول با قیمت ۹۹۹ یورو راهی بازار می‌شود.

قیمت تبلت ویندوزی Galaxy TabPro S سامسونگ مشخص شد

با توجه به اطلاعات منتشر شده، مدل فقط وای-فای تبلت Galaxy TabPro S با سیستم عاملویندوز ۱۰ نسخه‌ی Home و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی با قیمت ۹۹۹ یورو در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. همین مدل با سیستم عامل ویندوز ۱۰ نسخه‌ی Pro با ۱۰۰ یورو بیشتر قابل خرید خواهد بود. همچنین مدل LTE با سیستم عامل ویندوز ۱۰ نسخه Home هم ۱۱۰۰ یورو قیمت دارد. در ادامه مشخص شده که کاربران می‌توانند با پرداخت ۱۱۹۹ یورو مدل LTE این تبلت را به همراه صفحه کلید و نسخه‌ی Pro سیستم عامل ویندوز ۱۰ در اختیار داشته باشند.

باتوجه به اطلاعات منتشر شده بهترین مدل این تبلت که به احتمال زیاد ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی دارد هم با قیمت ۱۲۹۹ یورو قابل خرید خواهد بود.

البته باید به این موضوع اشاره کنیم که تبلت سر فیس پرو ۴ شرکت مایکروسافت با پردازنده‌ی Intel Core M3 و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی SSD و قلم مخصوص و سیستم عامل ویندوز ۱۰ نسخه‌ی Pro با قیمت ۹۹۹ یورو به فروش می‌رسد؛ اما صفحه نمایش آن AMOLED نیست و صفحه کلید آن هم ۱۲۰ یورو قیمت دارد.

دیجی کالا

یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴
بازدیدها 1,574
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 33426

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری