خانه » فناوری » اولین تصاویر از گوگل گلس جدید به بیرون درز کردند

اولین تصاویر از گوگل گلس جدید به بیرون درز کردند

با توجه به اطلاعات منتشر شده، شرکت گوگل مدل جدیدی از «گوگل گلس» (Google Glass) را در دست ساخت دارد و این محصول به‌تازگی مجوزهای مختلفی را هم از «کمیسیون ...

با توجه به اطلاعات منتشر شده، شرکت گوگل مدل جدیدی از «گوگل گلس» (Google Glass) را در دست ساخت دارد و این محصول به‌تازگی مجوزهای مختلفی را هم از «کمیسیون ارتباطات فدرال» (FCC) آمریکا دریافت کرده است.

اولین تصاویر از گوگل گلس جدید به بیرون درز کردند

البته در اسفند ماه سال گذشته گوگل گفته بود که در آینده مدل جدید «گوگل گلس» را تولید خواهد کرد. به‌تازگی تصاویری از این عینک به‌بیرون درز کرده است. در این تصاویر مشخص شده که محصول جدید گوگل ظاهر متفاوتی دارد و از یکسری قابلیت‌های جدید بهره می‌برد. همچنین مشخص شده که این عینک جدید با شماره مدل A4R­-GG1 شناخته می‌شود. هنوز اطلاعات بیشتری درباره‌ی گوگل گلس جدید منتشر نشده، اما زمانی که این محصول وارد مرحله‌ی تولید انبوه شود، قطعا با مشخصات سخت‌افزاری آن بیشتر آشنا خواهیم شد.

البته به نظر می‌رسد که «منشور» این عینک در مقایسه با مدل قبلی بسیار تغییر کرده و بیشتر حالت شیشه‌ای به خودش گرفته و حالت مستقل‌تری دارد که به خوبی روی صورت کاربر قرار می‌گیرد.

منبع: Uber Gizmo

چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴
بازدیدها 960
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 33144

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری