خانه » شهر من » حوادث » 80 درصد حريق بازار مبل ايران مهار شد/ دودزدگان تحويل اورژانس شدند

80 درصد حريق بازار مبل ايران مهار شد/ دودزدگان تحويل اورژانس شدند

مدير روابط عمومي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهر تهران با بيان اينكه 80 درصد آتش‌سوزي در بازار مبل ايران مهار شد گفت: سقف كاذب پاساژ به طور كامل در ...

مدير روابط عمومي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهر تهران با بيان اينكه 80 درصد آتش‌سوزي در بازار مبل ايران مهار شد گفت: سقف كاذب پاساژ به طور كامل در آتش سوخت.

سيد عليرضا علوي رضوي در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اينكه در حال حاضر آتش‌نشانان 13 ايستگاه تهران را براي اطفاء حريق و پوشش امدادي حريق بازار مبل ايران در منطقه مستقر كرده است، گفت: خوشبختانه 80 درصد از آتش بازار مبل مهار و آتش‌نشانان در حال اطفاي حريق آتش باقيمانده هستند.

وي با بيان اينكه به دليل آتش‌گرفتن پلاستيك، روكش مبل و پارچه‌ها دودغليظي از منطقه حادثه برخاسته است گفت: اين دود به قدري غليظ بود كه تا شعاع چندكيلومتري محل آتش‌سوزي به وضوح ديده مي‌شد.

علوي با بيان اينكه آتش‌نشانان در حال حاضر در حال لكه‌گيري و دودزدايي از بخش‌هايي از بازار هستند گفت: سقف كاذب پاساژ به طور كامل در آتش سوخت.

وي افزود: به دليل دود غليظ ناشي از آتش‌سوزي تعدادي از افراد نيز دچار دودزدگي شدند كه براي درمان بيشتر تحويل عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه شدند.

 

همچنين حسن عباسي مدير روابط عمومي اورژانس تهران با اعلام اعزام سه دستگاه آمبولانس به محل حادثه به ايسنا گفت: اين آتش‌سوزي چهار مصدوم بر جاي گذاشت كه به صورت سرپايي در محل درمان شدند.

وي با بيان اينكه يكي از مصدومان از آتش‌نشانان اعزامي به محل حادثه بود گفت: اين آتش‌نشان از ناحيه دست دچار پارگي شد كه توسط تكنيسين‌هاي اوژانس تحت درمان قرار گرفت و سه مصدوم ديگر اين حادثه كه به علت دودزدگي دچار تنگي نفس شده بودند در محل درمان شدند.

پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
بازدیدها 1,337
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 3300

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری