خانه » مطالب جالب » سفر بدون ويزا به نقاط دنيا با كشتي جزيره‌اي شناور

سفر بدون ويزا به نقاط دنيا با كشتي جزيره‌اي شناور

براي اقامت و كار در جزيره - كشتي شناور در آب‌هاي بين‌المللي، نيازي به ويزاي هيچ كشوري نخواهيد داشت! به گزارش سرويس فناوري خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، بنيانگذار و طراح جزيره ...

براي اقامت و كار در جزيره – كشتي شناور در آب‌هاي بين‌المللي، نيازي به ويزاي هيچ كشوري نخواهيد داشت!

به گزارش سرويس فناوري خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، بنيانگذار و طراح جزيره – كشتي شناور Bluessed يكي از مهندسين نرم‌افزار ياهو است كه قصد دارد تا سه ماه سوم سال 2013 اين پروژه را افتتاح كند.

اين جزيره شناور بر روي يك كشتي عظيم كروز ساخته و در فاصله 25 كيلومتري ساحل كاليفرنياي شمالي مستقر مي‌شود. اگرچه جزيره- كشتي شناور Bluessed نزديك ساحل آمريكا قرار دارد؛ اما بدليل حضور در آب‌هاي بين‌المللي تابع مقررات هيچ كشوري نيست و ساكنان براي اقامت در آن به ويزا نياز ندارند.

جزيره – كشتي در حقيقت محل حضور شركت‌هاي كسب و كار نوين خواهد بود و تا كنون 133 شركت از سراسر دنيا آمادگي خود را براي نقل مكان به اين جزيره شناور تا شش ماه آينده اعلام كرده‌اند.

مراحل طراحي كشتي تا سال آينده بطول مي‌انجامد و قرار است علاوه بر بخش‌هاي مسكوني و اداري، مراكز خريد و رفاهي نيز در جزيره- كشتي احداث شود.

همچنين قايق‌هايي بصورت روزانه كار انتقال مسافران را از منطقه Silicon valley در كاليفرنياي شمالي (در فاصله 30 دقيقه اي) به جزيره و بالعكس انجام خواهند داد.

پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
بازدیدها 1,181
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 3288

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری