خانه » سینما و فیلم » تئاتر » هفته تئاتر لهستان با «دیون ۱۹۶۱» آغاز می‌شود

هفته تئاتر لهستان با «دیون ۱۹۶۱» آغاز می‌شود

مایش «دیون ۱۹۶۱» با طراحی، نویسندگی و کارگردانی کامونو ورشو (KomunaWarszawa)، به عنوان نخستین اجرای هفته تئاتر لهستان، روز یکشنبه ۲۲ آذر روی صحنه می‌رود. به گزارش سایت ایران تئاتر به ...

مایش «دیون ۱۹۶۱» با طراحی، نویسندگی و کارگردانی کامونو ورشو (KomunaWarszawa)، به عنوان نخستین اجرای هفته تئاتر لهستان، روز یکشنبه ۲۲ آذر روی صحنه می‌رود.

هفته تئاتر لهستان با «دیون 1961» آغاز می‌شود

به گزارش سایت ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، این نمایش روز یکشنبه ۲۲ آذر در دو نوبت ۱۷:۳۰ و ۲۰:۳۰ در تالار چهارسو مجموعه تئاترشهر اجرا می‌شود.

«دیون ۱۹۶۱» تا کنون در جشنواره بین‌المللی تئاتر کونتراپوکت (۲۰۱۵)، تورون (۲۰۱۵)، زیرزمین صفر نیویورک (۲۰۱۴)، جشنواره فرینج ادینبورگ (۲۰۱۳)، ماسک طلایی مسکو (۲۰۱۲) و… اجرا شده است.

کمپانی تئاتر کومونا ورشو یک تئاتر مستقل است که با همکاری جمعی خلاق در تمامی رشته‌های هنری و تجربی مانند رسانه‌ها، هنرهای نمایشی، ویدئو و موسیقی کار می‌کند. کومونا ورشو در جست‌وجوی فرم‌های جدید و معنایی از تجربیات و تشویق انتقاد و تاثیر تئاتر روی مخاطبان است. این طراح و کارگردان متعهد به تحقیق پروژه‌ها، شروع مباحث و تولید آثار توسط دیگر هنرمندان است. مکان این مرکز مستقل مهم فرهنگی ورشو است. آثار این هنرمند در جشنواره‌های مختلف اجرا شده‌اند.

بلیت نمایش‌های هفته تئاتر لهستان از طریق سایت تیوال پیش‌فروش می‌شود.

«تئاتر مستقل تهران» به جمع سالن‌های هفته تئاتر لهستان پیوست

«تئاتر مستقل تهران» در هفته تئاتر لهستان میزبان نمایش «آن‌هلی» به کارگردانی یاروسلاو فرت است. این نمایش روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه، ۲۴ و ۲۵ آذر ساعت ۱۹:۳۰ اجرا می‌شود.

این سالن خصوصی در ضلع جنوب شرقی تئاتر شهر، خیابان رازی، شماره ۵۰ واقع شده و با نمایش «آن‌هلی» افتتاح می‌شود.

جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴
بازدیدها 1,122
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 32482

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری