خانه » دکوراسیون » ساخت تخت‌خواب مقوايي با قدرت تحمل وزن 22 انسان!

ساخت تخت‌خواب مقوايي با قدرت تحمل وزن 22 انسان!

تخت‌خواب مقوايي ساخت يك شركت استراليايي شايد در نگاه اول كاملا ناراحت و بي‌دوام بنظر برسد، اما در آزمايشات تنش خود ثابت كرده كه از قابليت تحمل وزن معادل 22 ...

تخت‌خواب مقوايي ساخت يك شركت استراليايي شايد در نگاه اول كاملا ناراحت و بي‌دوام بنظر برسد، اما در آزمايشات تنش خود ثابت كرده كه از قابليت تحمل وزن معادل 22 انسان برخوردار است!

به گزارش سرويس فناوري خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، شركت كارتون گروپ در تبليغات خود نشان داده كه اين تخت‌خواب قابل بازيافت مي‌تواند تا وزن 10 انسان را تحمل كند اما در زمان آزمايش اين ادعا، تا 22 انسان به راحتي و بدون مشكل روي آن قرار گرفتند.

در حقيقت تنها دليلي كه افزودن بار اضافي را محدود مي‌كرد، نبودن جاي بيشتر عنوان شد.

اين محصول كه «تخت Paperpedic» نام گرفته، از كشو و ميزهاي كنار تخت نيز برخوردار بوده و تنها در عرض چند دقيقه مي‌توان آن را از يك تخت يك نفره به يك تخت بسيار بزرگ تبديل كرد.

اين شركت كه در سال 1985 آغاز بكار كرده، از ايده ساخت اسباب خانه ارزان و بادوام بدون نياز به استفاده از ابزار يا چسب براي سر هم كردن آنها استفاده مي‌كند.

اين سازه از تركيبي از تا و زبانه برخوردار بوده و طراحي آن بطور هوشمندانه‌اي براي به حداكثر رساندن توانمندي محصول همزمان با وزن كم و سادگي آن ايجاد شده است.

اين محصول در ظاهر شبيه به يك حالت مناسب از چيزي نزديك به جعبه حبوبات است.

در حال حاضر اين محصول تنها در استراليا عرضه شده اما از آنجايي كه قابل بسته‌بندي بوده، احتمالا در آينده نزديك به بازار جهاني راه يابد.

انتهاي پيام

 

تختخواب مقوايي با قابليت تحمل بار معادل 22 انسان!
پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
بازدیدها 1,593
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 3198

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری