خانه » شهر من » اجتماعی » چهارمین جشنواره و نمایشگاه دنیای تغذیه وسلامت خانواده برگزار می شود

چهارمین جشنواره و نمایشگاه دنیای تغذیه وسلامت خانواده برگزار می شود

به گزارش دبیرخانه جشنواره دنیای تغذیه وسلامت خانواده: این جشنواره ونمایشگاه با هدف توجه ویژه خانواده ها به تغذیه سالم و محصولات سلامت محور از تاریخ 15 لغایت 18 بهمن ...

به گزارش دبیرخانه جشنواره دنیای تغذیه وسلامت خانواده: این جشنواره ونمایشگاه با هدف توجه ویژه خانواده ها به تغذیه سالم و محصولات سلامت محور از تاریخ 15 لغایت 18 بهمن 1392 در مرکز نمایشگاههای کانون تهران برگزار خواهد شد.
علی زندی مدیر روابط عمومی جشنواره با اعلام خبر فوق افزود: این جشنواره و نمایشگاه با همکاری دست اندرکاران حوزه تغذیه،بهداشت و سلامت و با حضور فعالان بخش های تولیدی و خدماتی، تلاش خواهد کرد تا نقش تاثیر گذار تغذیه سالم را در خانواده بعنوان یک جامعه کوچک به خوبی ایفا نماید.
وی هدف از برگزاری اینگونه جشنواره ها را آموزش و تغییر رفتار مصرف کننده برای داشتن یک زندگی سالم عنوان کرد و یادآور شد: اگر با ارائه راهکارهای‎ هدفدار و برنامه ریزی شده  بتوانیم در اشاعه فرهنگ مصرف غذای سالم درست قدم برداریم شاهد نتایج مثبت آن در بخش کلان جامعه خواهیم بود.
زندی گفت: با اشاره به اینکه شعار امسال جشنواره ” مشارکت عمومی برای جامعه سالم ” نامگذاری شده است بیان داشت: سلامت و تغذیه سالم جزء لاینفک زندگی خانواده ها می باشد و همه اقشار جامعه را شامل می‎شود و هر فرد و خانواده ای که زندگی سالم همراه با تغذیه سالم داشته باشد یقیناَ سلامت و طول عمر بیشتری را خواهند داشت.
علاقمندان براي كسب اطلاعات بيشتر و حضور در این رویداد می‌توانند با شماره‌هاي دبیرخانه جشنواره  4-77515570  تماس حاصل فرمایند.

چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۲
بازدیدها 1,189
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 31593

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری