خانه » سینما و فیلم » بین موشوندها قرعه‌کشی می‌شود/ حسادت شجریان به “خوش‌خواب”

بین موشوندها قرعه‌کشی می‌شود/ حسادت شجریان به “خوش‌خواب”

موشوندها یا همان علاقمندانی که با ثبت‌نام در سایت موشنا شهروند شهر موش‌ها شده‌اند، برای حضور در پشت‌صحنه فیلم "شهر موشها" قرعه‌کشی می‌شوند.  منیژه حکمت تهیه‌کننده فیلم سینمایی "شهر موشها" در ...

موشوندها یا همان علاقمندانی که با ثبت‌نام در سایت موشنا شهروند شهر موش‌ها شده‌اند، برای حضور در پشت‌صحنه فیلم “شهر موشها” قرعه‌کشی می‌شوند. 

منیژه حکمت تهیه‌کننده فیلم سینمایی “شهر موشها” در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب که علاقه‌مندان به حضور در پشت‌صحنه این فیلم می‌توانند با ورود به سایت “موشنا” و پر کردن فرم عضو باشگاه این فیلم و به اصطلاحی “موشوند” شوند، گفت: طی چند روز آینده بین تمام کسانی که “موشوند” شده‌اند قرعه‌کشی می‌شود تا از بین آنها برای حضور در پشت‌صحنه “شهر موشها” دعوت به عمل آید.

وی ادمه داد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده قرار است موشوندها در گروه‌های پنج‌نفره برای حضور در پشت صحنه این فیلم سینمایی انتخاب شوند و علاقه‌مندان هنوز می‌توانند با ثبت‌نام در سایت “موشنا” از این فرصت استفاده کنند.

برخی از معروف‌‌ترین موشوندهایی که تاکنون دعوت شخصیت‌های عروسکی شهر موشها را پذیرفته و به عنوان موشوند ثبت نام کرده ‌اند رضا عطاران٬ فرهاد آییش٬ محمدرضا هدایتی٬ سحر دولت‌شاهی٬ ویشکا آسایش٬ امید روحانی و علیرضا خمسه به عنوان موشوند بازیگر‌های معروف و همایون شجریان از خوانندگان سرشناس کشور٬ جواد خیابانی گزارشگر فوتبال به همراه کسری نوری فعال مطبوعاتی٬ جواد دلیری سردبیر روزنامه اعتماد و علی اصغر سیدآبادی روزنامه نگار و فعال فرهنگی هستند.

همایون شجریان چندی پیش با حضور در دفتر فیلم سینمایی “شهر موشها” خاطرات خود از این فیلم سینمایی را اینگونه بیان کرد: همه شخصیت‌های این فیلم به نوعی در خاطرم هست و همه را دوست داشتم چون هرکدام جذابیت‌ های خاص خود را داشتند. ولی از بین آنها “کپل” را بیشتر دوست داشتم چون شخصیت گرم و دلنشینی داشت. از طرفی به کاراکتر “خوش خواب” حسادت می ‌کردیم چون سرکلاس خوابمان می ‌گرفت و مثل او نمی ‌توانستیم بخوابیم. همچنین در همان احوالات دوران کودکی از دست “نارنجی” دلخور بودیم که چرا آن رفتارها را می‌ کند.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: همین دو سال پیش وقتی برای دخترم سی ‌دی می ‌خریدم فیلم “شهرموشها” را هم گرفتم و فیلم را با هم تماشا کردیم چون دوست داشتم ببینم برخورد او با این فیلم چگونه است و می ‌خواستم بداند که ما در دوران کودکی چه فیلم ‌هایی را تماشا می ‌کردیم. به دلیل اینکه در سال‌های اخیر با توجه به وجود ماهواره و برنامه‌ های متعدد، حق انتخاب‌ برای کودکان این نسل بسیار زیاد است، دوست داشتم بدانم با این شرایط، مواجهه او با فیلم چگونه است. آیا او هم به این فیلم علاقه دارد؟

یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲
بازدیدها 3,042
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 31504

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری