خانه » فرهنگ و ادب » کتاب » «هرگز مگو هرگز» برشت دوباره به نمایشگاه قدم گذاشت

«هرگز مگو هرگز» برشت دوباره به نمایشگاه قدم گذاشت

با استقبال از کتاب «هرگز مگو هرگز» اثر برتولد برشت، یک نوبت چاپ این کتاب به پایان رسید و نشر گل آذین چاپ جدید آن را در نمایشگاه کتاب عرضه ...

با استقبال از کتاب «هرگز مگو هرگز» اثر برتولد برشت، یک نوبت چاپ این کتاب به پایان رسید و نشر گل آذین چاپ جدید آن را در نمایشگاه کتاب عرضه کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، کتاب «هرگز مگو هرگز» اثر برتولد برشت نمایشنامه‌نویس و کارگردان آلمانی با فروش خوبی توسط نشر گل‌آذین در نمایشگاه کتاب روبرو شده است و این ناشر با تمام شدن نسخه‌های یک نوبت چاپ آن، چاپ دیگری از این کتاب را در نمایشگاه عرضه کرده است.

«بیست بیست» شامل 20 داستان کوتاه خارجی با انتخاب و ترجمه اسدالله امرایی از دیگر پرفروش‌های گل‌آذین در نمایشگاه است. «میوه‌های زمین» با ترجمه قاسم صنعوی و «سفر فیل» از ژوزه ساراماگو هم از دیگر کتاب‌های پرفروش این ناشر هستند که یک نوبت از چاپشان در نمایشگاه به اتمام رسیده است.

اما این ناشر یک مجموعه سه دوره‌ای از کتاب‌های مربوط به شخصیت ارنستو چه‌گوارا چریک بولیوایی منتشر کرده است که این کتاب‌ها هم به صورت سری مورد استقبال قرار گرفته‌اند و مخاطبان هر سه جلد را با هم خریداری می‌کنند. کتابی هم که با اسمش، بسیاری از مخاطبان و بازدیدکنندگان را به سمت غرفه نشر گل‌آذین می‌کشاند،‌ «گرسنگی» اثر کنوت هامسون نویسنده نروژی است که چاپ اولش طی دو روز گذشته در نمایشگاه عرضه شده است.

کتاب‌های مربوط به حوزه مطالعات زنان مانند «مادرسالاری»، «برادرسالاری» و «پدرسالاری» هم از عناوینی هستند که فروش خوبی در نمایشگاه دارند. با تمام شدن نسخه‌های باقیمانده کتاب «جنسیت و خشونت» که از قبل از نمایشگاه باقی مانده بود، این کتاب نیز به چاپ دوم رسید و نسخه‌های این نوبت چاپ آن در نمایشگاه عرضه شده است.

چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
بازدیدها 1,039
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 3077

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری