خانه » سینما و فیلم » بازیگر آلمانی مقابل دوربین “برلین 7-” رفت

بازیگر آلمانی مقابل دوربین “برلین 7-” رفت

کارولینا ایشحورن بازیگر مطرح سینما و تلویزیون آلمان مقابل دوربین "برلین 7-" رامتین لوافی رفت. به گزارش خبرنگار مهر، این بازیگر که در فیلم‌ها و مجموعه‌های تلویزیونی زیادی در آلمان ...

کارولینا ایشحورن بازیگر مطرح سینما و تلویزیون آلمان مقابل دوربین “برلین 7-” رامتین لوافی رفت.
به گزارش خبرنگار مهر، این بازیگر که در فیلم‌ها و مجموعه‌های تلویزیونی زیادی در آلمان بازی کرده، در این کشور به عنوان یک بازیگر شناخته شده، مطرح است و تاکنون جوایزی چون شیر نقره ای در سال 96، شیرطلایی آرتی ال در سال 98، جایزه آدولف گریم در سال 99، جایزه باوارین در سال 2002 ، جایزه بهترین بازیگر جشنواره فیلم مستقل اورنس در سال 2002 و جایزه طلای فیلم آلمان در سال 2012 را دریافت کرده است.

توم بیشاپز، مصطفی زمانی، مسعود رایگان، حلیما ایلتر، هاینه لاترباخ، سمیر فوکس، مریم عباس، کریستین ویکتور کوینه دیگر بازیگران این فیلم به تهیه کنندگی سیامک پورشریف و موسسه رسانه‌های تصویری هستند.

“برلین 7-” که آخرین روزهای فیلمبرداری را در برلین طی می کند فیلمی است با تمی ضد جنگ که در قالب یک داستان واقعگرایانه زندگی چند مهاجر را روایت می کند که عواقب جنگ و حمله به عراق آنها را به دنبال جایی برای زنده ماندن می کشاند. عاطف به همراه دختر و پسر بیمارش به برلین می رسند جایی که خطری زندگیشان را تهدید نمی کند. اما متوجه می شوند که همه زندگی زنده ماندن نیست.

چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
بازدیدها 1,243
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 3068

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری