خانه » فرهنگ و ادب » کتاب » «زنی که دیگر نبود» دیگر در نمایشگاه نیست

«زنی که دیگر نبود» دیگر در نمایشگاه نیست

نسخه‌های سومین نوبت از چاپ رمان پلیسی «زنی که دیگر نبود» نوشته پی‌یر بوالو و توماس نارسژاک در نمایشگاه کتاب تهران به پایان رسید. به گزارش خبرنگار مهر، سه نوبت از ...

نسخه‌های سومین نوبت از چاپ رمان پلیسی «زنی که دیگر نبود» نوشته پی‌یر بوالو و توماس نارسژاک در نمایشگاه کتاب تهران به پایان رسید.
به گزارش خبرنگار مهر، سه نوبت از چاپ رمان «زنی که دیگر نبود» نوشته پی‌یر بوالو و توماس نارسژاک با ترجمه عباس آگاهی که توسط انتشارات جهان کتاب منتشر شده، به دلیل استقبال زیاد مخاطبان نمایشگاه، به اتمام رسید و این ناشر نوبت بعدی چاپ آن را به نمایشگاه می‌آورد.

رمان‌های پلیسی مجموعه نقاب این ناشر، با استقبال خوبی در نمایشگاه روبرو شده است. رمان «پاکو یادت هست؟» هم نوشته شارل اگزبرایا دیگر رمانی که است که سه نوبت چاپش در نمایشگاه تمام شده است. رمان‌های جان لوکاره هم از دیگر رمان‌های پلیسی این ناشر هستند که به خوبی در نمایشگاه می‌فروشند. «جاسوسی که از سردسیر‌ آمد» اثری از این نویسنده است که نسبت به «تلفن به مرد مرده» استقبال بیشتری از آن شده است.

مسئولان این غرفه می‌گویند به دلیل در پیش بودن روزهای پایانی هفته و همچنین پایان نمایشگاه، استقبال از رمان‌های پلیسی بیشتر خواهد شد. به همین دلیل از هر عنوان رمان‌های پلیسی، 50 نسخه دیگر به نمایشگاه خواهد آمد. «استادان و نااستادانم»، «جاسوسی در حزب» نوشته قاسم نورمحمدی، «ای‌نامه» و «ذن در هنر نویسندگی‌» هم از دیگر کتاب‌های پرفروش این ناشر در نمایشگاه هستند.

فروش کتاب‌های مجموعه «قندپارسی» و مجموعه «دانش و فن برای همه این ناشر»، «تا روشنایی بنویس» و «من و دیگری» هم از دیگر کتاب‌هایی است که توسط این ناشر در نمایشگاه عرضه شده است.

چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
بازدیدها 1,164
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 3065

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری