خانه » فرهنگ و ادب » کتاب » «ایراندخت» از نمایشگاه کتاب رفت

«ایراندخت» از نمایشگاه کتاب رفت

با تمام شدن تمام نسخه‌های چاپ چهارم رمان «ایراندخت» نوشته بهنام ناصح، دیگر نسخه‌ای از این رمان در نمایشگاه کتاب باقی نمانده است. به گزارش خبرنگار مهر، رمان «ایراندخت» نوشته بهنام ...

با تمام شدن تمام نسخه‌های چاپ چهارم رمان «ایراندخت» نوشته بهنام ناصح، دیگر نسخه‌ای از این رمان در نمایشگاه کتاب باقی نمانده است.
به گزارش خبرنگار مهر، رمان «ایراندخت» نوشته بهنام ناصح اواخر سال 89 توسط نشر آموت راهی بازار شد و در کمتر از یک سال به چاپ سوم رسید. چاپ چهارم این کتاب هم به تازگی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به پایان رسید و دیگر نسخه‌ای از این رمان در غرفه ناشر آن در نمایشگاه وجود ندارد.

آخرین نسخه این رمان طی ساعات پایانی دوشنبه 18 اردیبهشت مصادف با ششمین روز برگزاری نمایشگاه با امضای نویسنده اثر به دست مخاطبان رسید و نسخه‌های باقی‌مانده از این رمان فقط در کتابفروشی‌ها قابل دسترسی هستند. چاپ پنجم این رمان قرار است بعد از ایام برگزاری نمایشگاه و طی چند ماه آینده به بازار عرضه شود.

«ایراندخت» داستانی عاشقانه است که ماجرای آن در اواخر دوران ساسانی می‌گذرد. قهرمانان اصلی این داستان «روزبه» و «ایراندخت» یکی به دنبال یافتن حقیقت و دیگری در انتظار معشوق، سفری را در بیرون و درون خود آغاز می‌کنند که سرانجام به تحول شخصیتی در آنها می‌انجامد.

چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
بازدیدها 1,139
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 3059

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری