خانه » ورزش » اختصاص 2 هکتار زمين براي گلف در پارک تفريحي ائل گلي

اختصاص 2 هکتار زمين براي گلف در پارک تفريحي ائل گلي

مدير کل ورزش و جوانان آذربايجانشرقي در جلسه تخصصي هيات گلف گفت: 2 هکتار زمين براي گلف در پارک تفريحي ائل گلي تبريز اختصاص يافته است. به گزارش ايسنا - منطقه ...

مدير کل ورزش و جوانان آذربايجانشرقي در جلسه تخصصي هيات گلف گفت: 2 هکتار زمين براي گلف در پارک تفريحي ائل گلي تبريز اختصاص يافته است.

به گزارش ايسنا – منطقه آذربايجان شرقي و به نقل از روابط عمومي اداره ورزش وجوانان استان، سيد محمد شروين اسبقيان در جمع رييس، دبير، نائب رييس هيات گلف، معاونين و کارشناسان افزود: گلف در آذربايجانشرقي در 6 شهرستان در دو بخش بانوان و آقايان فعال بوده و 9 کميته در هيات گلف به فعاليت مي پردازند.

وي تصريح کرد: ايجاد بسترهاي مناسب سخت افزاري براي گلف نياز به همکاري کليه دستگاهها در شهرستانهاست و در اين راه 17 هکتار در شهرستان هشترود زمين خريداري شده است.

مدير کل ورزش و جوانان آذربايجانشرقي در ادامه اظهار داشت: برگزاري دوره هاي مختلف آموزشي و تمريني در تمامي استان ها، استعداد يابي و پرورش آنها، شركت در مسابقات بين المللي و توجه به رده سني پايه از ديگر اهداف ترسيم شده در هيات گلف مي باشد.

وي تصريح کرد: در گامهاي بعدي زمينهاي گلف در مجموعه بزرگ ورزشي يادگار امام (ره) تبريز و منطقه آزاد تجاري ارس ساخته خواهد شد.

پنج شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 1,092
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 299

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری