خانه » سینما و فیلم » مستند بهترین مجسمه دنیا نقد مي‌شود

مستند بهترین مجسمه دنیا نقد مي‌شود

عصر فردا (چهارشنبه 20 اردیبهشت) فیلم مستند بلند «بهترین مجسمه دنیا» ساخته حبیب احمدزاده که اقتباسی از داستان «اگر دریاقلی نبود...» نوشته همین کارگردان است، در سالن "سینماحقیقت" مرکز گسترش ...

عصر فردا (چهارشنبه 20 اردیبهشت) فیلم مستند بلند «بهترین مجسمه دنیا» ساخته حبیب احمدزاده که اقتباسی از داستان «اگر دریاقلی نبود…» نوشته همین کارگردان است، در سالن “سینماحقیقت” مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی روی پرده رفته و سپس جلسه نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم مستند، در دهمین روز از مجموعه «نمایش های آسمان آبی» ویژه مرور 20 فیلم مستند منتخب جشنواره فجر به نمایش عمومی درخواهد آمد که این برنامه، تا روز سوم خرداد ماه در سالن سینماحقیقت این «مرکز» برپا خواهد بود.

ضمن اینکه برنامه امروز (سه شنبه 19 اردیبهشت) مجموعه نمایش های آسمان آبی نیز به نمایش فیلم مستند بلند «ستاره‌ها» اختصاص یافته که مستندی اپیزودیک درباره ی شش شهید گرانقدر جنگ تحمیلی است.

برنامه زمانی نمایش این فیلم ها که همه روزه (بجز روزهای پنجشنبه و جمعه)، در سالن سینماحقیقت برپا می گردد، از ساعت16:30 لغایت 18 است و جلسات نقد و بررسی هم طی ساعات 18:15 تا 19:45 برگزار می‌شود.

شرکت در این «برنامه» برای عموم آزاد است و علاقمندان می توانند طبق برنامه زمانی اعلام شده، همه روزه به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
بازدیدها 1,611
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 2980

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری