خانه » سینما و فیلم » تئاتر » نمایش کمدی «درستکارترین قاتل دنیا» در تالار هنر اجرا می‌شود

نمایش کمدی «درستکارترین قاتل دنیا» در تالار هنر اجرا می‌شود

فارس نوشت: از فردا نمایش کمدی «درستکارترین قاتل دنیا» به کارگردانی حسین عبداللهی در تالار هنر اصفهان به صحنه می‌رود. حسین عبداللهی اظهار داشت: این نمایش در جشنواره نمایش‌های کمدی عناوینی مانند ...

فارس نوشت:
از فردا نمایش کمدی «درستکارترین قاتل دنیا» به کارگردانی حسین عبداللهی در تالار هنر اصفهان به صحنه می‌رود.

حسین عبداللهی اظهار داشت: این نمایش در جشنواره نمایش‌های کمدی عناوینی مانند رتبه سوم کارگردانی، رتبه دوم بازیگری مرد، و سوم نویسندگی را کسب کرده است.
وی درباره داستان این نمایش تصریح کرد: در این تئاتر یک قاتل حرفه‌ای که در کار خود بسیار منضبط، دقیق و موفق است بر اساس یک اشتباه غیر عمدی در موقعیت خطرناکی قرار می‌گیرد، به گونه‌ای که به سبب این اشتباه ممکن است خود او به قتل برسد.
کارگردان نمایش درستکارترین قاتل دنیا افزود: این قاتل با بیان آنچه بر او گذشته از حاضران و مدعوین تقاضای کمک می‌کند و در پروسه رفع مشکل تماشاگران به چگونگی رخ دادن این اشتباه پی می‌برند.
وی با بیان اینکه فیلم‌نامه این تئاتر توسط افشین هاشمی نوشته شده، تاکید کرد: این نمایش برای نخستین بار تنها با یک بازیگر در جشنواره تئاتر آتشکار به نمایش درآمد و افشین هاشمی برای نویسندگی و بازیگری در این نمایش موفق به دریافت جایزه شد.
عبداللهی با بیان اینکه در نمایش کنونی شش بازیگر به ایفای نقش می‌پردازند، بیان داشت: محمد ترابی، پیام میرکی، نوشین نوچهری، میلاد عباسی، ارسلان سلطانی و محمد اندامی بازیگران تئاتر «درستکارترین قاتل دنیا» هستند.
نمایش کمدی «درستکارترین قاتل دنیا» از روز سه‌شنبه 19 تا 31 اردیبهشت‌ماه از ساعت 19.15 در تالار هنر واقع در میدان لاله، جنب فروشگاه رفاه به صحنه می‌رود.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 5660881 تماس بگیرند.

سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
بازدیدها 1,302
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 2934

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری