خانه » شهر من » اجتماعی » حدود 100 کتاب باید در وزارت ارشاد تعیین تکلیف می‌شد

حدود 100 کتاب باید در وزارت ارشاد تعیین تکلیف می‌شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حدود 100 کتاب باید در وزارت ارشاد تعیین تکلیف می‌شد، که کارهای آن‌ها به سرعت در حال انجام است. سیدمحمد حسینی درباره وعده‌ای مبنی ...

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حدود 100 کتاب باید در وزارت ارشاد تعیین تکلیف می‌شد، که کارهای آن‌ها به سرعت در حال انجام است.

سیدمحمد حسینی درباره وعده‌ای مبنی بر تعیین تکلیف مجوز کتاب‌های باقی‌مانده تا پایان تصدی خود در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بیان کرد: مدت‌هاست که کارهای این کتاب‌ها در حال انجام است، بخصوص این‌که می‌خواستیم تا پایان دوره، کتاب بلاتکلیفی نداشته باشیم.

او در ادامه افزود: این کتاب‌ها تعداد زیادی نبودند و حدود دو هفته قبل نزدیک به 100 کتاب بلاتکلیف وجود داشت، که کارهای آن‌ها به سرعت در حال انجام است. البته برخی از کتاب‌ها باید اصلاح شوند که گاهی اوقات افراد حاضر نیستند این اصلاحات را انجام دهند و همین موجب معطل ماندن آن‌ها می‌شود.

وزیر ارشاد در پاسخ به این‌که «فکر می‌کنید چه تعدادی از این 100 کتاب، تا پاپان فعالیت شما تکلیف‌شان مشخص می‌شود؟» اظهار کرد: همه این کتاب‌ها تعیین تکلیف می‌شوند، به این معنا که به برخی مجوز چاپ داده خواهد شد و به برخی دیگر درباره‌ی اشکالات موجود در کتاب‌ها توضیح داده می‌شود.

شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲
بازدیدها 1,469
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 29061

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری