خانه » فرهنگ و ادب » دومین شب نشینی‌های فرهنگی بهاره با حضور دكتر صدريا

دومین شب نشینی‌های فرهنگی بهاره با حضور دكتر صدريا

دومین نشست شب نشینی‌های فرهنگی بهاره در روز ۲۲ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود. به گزارش ايلنا به نقل از روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه شش، رضا دوستعلی، مدیر مراکز ...

دومین نشست شب نشینی‌های فرهنگی بهاره در روز ۲۲ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

به گزارش ايلنا به نقل از روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه شش، رضا دوستعلی، مدیر مراکز فرهنگی هنری منطقه شش، با اعلام این خبر گفت: فرهنگسرای سرو، با برپایی دومین شب نشینی فرهنگی بهاره و با حضور دکتر مجتبی صدریا، میزبان شهروندان می‌شود.

وی با اشاره به برپایی نخستین نشست شب نشینی فرهنگی بهاره که با سخنرانی حسن عشایری، دانشمند علوم عصبی، در روز ۱۵ اردیبهشت ماه برپا شده بود، گفت: در نخستین نشست شب نشینی فرهنگی بهاره، دکتر عشایری، پیرامون درباره معنای زندگی برای بیش از ۷۰۰ تن از شهروندان سخن گفت.

به گفته وی طی این شب نشینی‌ها که با عنوان «دریچه‌ای به سوی آسمان» برپا می‌شود، مباحث روان‌شناسی و روانکاوی توسط اساتید برجسته ارائه خواهد شد.
رئیس فرهنگسرای سرو یادآور شد: تجربه موفق برگزاری این نشست‌ها در دو سال گذشته، ما را به استمرار برگزاری این شب نشینی‌ها برای شهروندان، ترغیب کرده است.

دوستعلی ضمن دعوت از شهروندان برای شرکت در این شب نشینی‌های فرهنگی خاطرنشان کرد: علاقمندان می‌توانند جهت شرکت در این شب نشینی‌ها که از ساعت ۲۰: ۳۰ تا ۲۳ جمعه برپا خواهد شد به سینما تراس فرهنگسرای سرو واقع در خیابان ولی عصر، کوی ساعی دوم، مراجعه نمایند.

سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
بازدیدها 1,621
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 2901

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری