خانه » فرهنگ و ادب » شعر » ترانه‌های مهدی موسوی در بوته نقد قرار می‌گیرد

ترانه‌های مهدی موسوی در بوته نقد قرار می‌گیرد

چهارشنبه 20 اردیبهشت مجموعه ترانه «طاقت بیار رفیق» سروده مهدی موسوی در حضور منتقدانی چون کاکایی و بهمنی نقد می‌شود. به گزارش خبرنگار مهر، نشست نقد و بررسی مجموعه ترانه های ...

چهارشنبه 20 اردیبهشت مجموعه ترانه «طاقت بیار رفیق» سروده مهدی موسوی در حضور منتقدانی چون کاکایی و بهمنی نقد می‌شود.
به گزارش خبرنگار مهر، نشست نقد و بررسی مجموعه ترانه های مهدی موسوی با عنوان «طاقت بیار رفیق» که توسط انتشارات فصل پنجم در نمایشگاه کتاب عرضه شده است توسط کارشناسان نقد و بررسی می‌شود.

این نشست چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه از ساعت 17 در فرهنگسرای رازی واقع در خیابان ولی عصر بالا تر از پارک ساعی کوچه ساعی دوم برگزار خواهد شد.

در این جلسه ابتدا نقدهای مکتوبی که پیش از این در مطبوعات انتشار یافته توسط منتقدان خوانده می‌شود و در ادامه برنامه گپ و گفت و شعرخوانی برگزار می‌شود.

در این نشست علاوه بر مولف، شاعران و منتقدانی چون محمدعلی بهمنی، عبدالجبار کاکایی، سعید بیابانکی، هادی خوانساری، محمد سلمانی، افشین مقدم، حسین متولیان، ترانه مکرم و …. حضور دارند.

مجموعه ترانه «طاقت بیار رفیق» مشتمل بر 44 ترانه عاشقانه، اجتماعی و ملی میهنی مهدی موسوی است که انتشارات فصل پنجم به تازگی آن را چاپ کرده و از نمایشگاه کتاب تهران راهروی 23 غرفه 23 قابل تهیه است.

سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
بازدیدها 1,335
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 2835

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری