خانه » مطالب جالب » نقاشی با ماشین کنترلی

نقاشی با ماشین کنترلی

"ایان کوک" نقاش 28 ساله ای است که با استفاده از ماشین های کنترلی نقاشی های حرفه ای و خارج از تصوری را خلق می کند. او اسم سبک خود ...

“ایان کوک” نقاش 28 ساله ای است که با استفاده از ماشین های کنترلی نقاشی های حرفه ای و خارج از تصوری را خلق می کند. او اسم سبک خود را “اتونقاشی” گذاشته است تا بیشتر منحصر به فرد باشد.

ماشین های کنترلی یکی از وسیله های بازی برای نوجوانان است که می تواند ساعت های زیادی آن ها را مشغول کند. این وسیله گاهی بزرگسالان را نیز به گونه ای درگیر خود می کند.

“ایان کوک” نقاش 28 ساله ای است که با استفاده از ماشین های کنترلی، نقاشی های حرفه ای و خارج از تصوری را خلق می کند. او اسم سبک خود را “اتونقاشی” گذاشته است تا بیشتر منحصر به فرد باشد.

این نقاش برای کار خود خودرو را به رنگ آغشته می کند و سپس با کنترل از راه دور آن را به روی بوم می فرستد تا منطقه مورد نظرش را  رنگ آمیزی کند. او میگوید از کودکی به دنبال راهی برای انجام کارهای منحصر به فرد بوده است.

کوک در ادامه آورده است که برای اولین بار زمانی که پدرم به من یک ماشین کنترلی داد تاکید کرد که هیچ رنگی روی آن نریزم و دقیقا همینجا ایده این کار به ذهن من رسید. او این روزها نقاشی های خود را در نمایشگاه های بزرگ نمایش می دهد.

شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۲
بازدیدها 1,631
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 28188

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری