خانه » بین المللی » عجیب ترین کلکسیون دنیا

عجیب ترین کلکسیون دنیا

"نیل بریت بنک" نزدیک به دو دهه است که مشغول جمع آوری نایاب ترین آجرها است.او این روزها نزدیک به 1000 آجر در کلکسیون خود دارد.  یکی از سرگرمی های جالبی ...

“نیل بریت بنک” نزدیک به دو دهه است که مشغول جمع آوری نایاب ترین آجرها است.او این روزها نزدیک به 1000 آجر در کلکسیون خود دارد.

 یکی از سرگرمی های جالبی که بسیاری از مردم علاقه بسیار عجیبی به آن نشان می دهند، جمع کردن کلکسیون است. پروانه، پول، سکه و … نمونه هایی از کلکسیون هایی هستند که مردم جمع آوری می کنند اما آجر واقعا برای کلکسیون داری بسیار عجیب است.

“نیل بریت بنک” نزدیک به دو دهه است مشغول جمع کردن نایاب ترین آجرهاست. اوبرای تکمیل کلکسیون خود تمام این مدت در حال سفر به نقاط مختلف انگلستان بوده است و حال قصد دارد کلکسیون خود را جهانی کند.

او این روزها نزدیک به 1000 آجر در کلکسیون خود دارد که به گفته خودش هر کدام آن ها داستان های خاصی برای گفتن دارند. این پیرمرد 78 ساله می گوید برخی از آجرهایش تاریخی هستند که قدیمی ترین انها مربوط به سال 1892 است.

او برای پیدا کردن این آجرها معمولا به محل هایی که خانه های قدیمی را تخریب می کنند می رود و در میان آجرها به دنبال بهترین آن می گردد تا به کلکسیونش اضافه کند. او میگوید دلیل اصلی علاقه اش به آجر شکل آن ها و البته قدمتشان است.

چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۲
بازدیدها 1,134
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 28060

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری