خانه » بین المللی » یک چای کیسه ای برای 100هزار نفر

یک چای کیسه ای برای 100هزار نفر

چندی پیش در یک اقدام جالب رکورد بزرگترین چای کیسه ای دنیا که در انگلستان قرار داشت به استرالیا رفت. این رکورد با تفاوتی سی کیلویی در وزن چای بدست ...

چندی پیش در یک اقدام جالب رکورد بزرگترین چای کیسه ای دنیا که در انگلستان قرار داشت به استرالیا رفت. این رکورد با تفاوتی سی کیلویی در وزن چای بدست آمده است.

به گزارش خبرشهری، چای کیسه ای نهایتا می تواند دو لیوان چای بدهد که البته در لیوان دوم بسیاری از رنگ آن از بین رفته است همچنین وزن هر کدام از این چای های کیسه ای شاید بیش از 50 گرم هم نباشد.

به تازگی یک گروه از عاشقان چای در استرالیا توانسته اند رکورد بزرگترین چای کیسه ای دنیا را جابجا کنند. آن ها چای کیسه ای به وزن 151 کیلوگرم درست کرده اند که تنها با دستگاه می توان آن  را بلند کرد.

این چای در کیسه ای به ارتفاع 2 متر ریخته شده است و نکته اصلی در مورد آن این است که می تواند 100 هزار فنجان چای برای عاشقان چای بدهد که البته فعلا وارد یک استخر اب داغ نخواهد شد چرا که هنوز درگیر ثبت رکورد هستند.

این رکورد در دست یک شرکت انگلیسی بود که در سال 2011 توانسته بودند چای کیسه ای با وزن 120 کیلوگرم درست کنند که می توانست نزدیک به 50 هزار فنجای چای تولید کند. /باشگاه خبرنگاران

دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲
بازدیدها 1,204
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 27639

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری