خانه » مطالب جالب » بالکنی بر فراز ابرها

بالکنی بر فراز ابرها

"بالکن اونکای" در بالای کوه های تومائو در ژاپن یکی از جالب ترین بالکن های دنیا است چرا که در این بالکن شما بر روی ابرها هستید. رسیدن به ابرها آرزوی ...

“بالکن اونکای” در بالای کوه های تومائو در ژاپن یکی از جالب ترین بالکن های دنیا است چرا که در این بالکن شما بر روی ابرها هستید.

رسیدن به ابرها آرزوی هر انسانی است. آرزویی که هر کسی دوست دارد لحظه ای روی این ابرها قدم بزند یا دراز کشیده و استراحت کند از طرفی ابرها همیشه بسیار محبوب بوده اند.

“بالکن اونکای” در بالای کوه های تومائو در ژاپن یکی از جالب ترین بالکن های دنیا است چرا که دیگر یکی از ارزوی ها انسان را برآورده کرده است. این بالکن در نقطه ای قرار دارد که همیشه زیر پایش مملو از ابرهای مختلف است.

این متطق ابری به دریای ابرها معروف شده است چرا که در تمام روزهای سال مملو از ابرها با طرح های مختلف است. این منطقه برای سال های متوالی به عنوان یکی از جاذبه های توریستی پر رونق زاچن شناخته می شود چرا که مکان های زیادی در دنیا نیستند که این فضای زیبا را ایجاد کنند.

این منطقه در بهار بهترین روزها خود را دارد چراکه هوا متعادل با کمی سردی است همچنین تغییرات دمایی به قدر نیست که در بالای کوه ازار دهنده باشد. این روزها رستوران هایی نیز برای رفاه حال مشتریان در بالای برج قرار کرفته است تا این مکان کمی ازحالت بچه کانه خارج شود.

دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲
بازدیدها 1,167
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 27329

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری