خانه » خانواده » دوقلوهایی با 87روز اختلاف سنی

دوقلوهایی با 87روز اختلاف سنی

رکورد دوقلوهایی که 84 روز باهم فاصله داشتند چندی پیش توسط یک دوقلوی دختر اهل ایرلند شکسته شد. این دو خواهر 87 روز با هم فاصله برای به دنیا آمدن ...

رکورد دوقلوهایی که 84 روز باهم فاصله داشتند چندی پیش توسط یک دوقلوی دختر اهل ایرلند شکسته شد. این دو خواهر 87 روز با هم فاصله برای به دنیا آمدن داشتند.
به گزارش سایت خبرشهری، دوقلوها عالم بسیار زیبایی دارند که گاهی شگفتی هایی فراتر از شباهت بیش از حد در میان آن ها رخ می دهد. گاهی دوقلوها دچار بیماری شده و از برخی اندام به هم متصل می شوند گاهی نیز با فاصله های طولانی ازهم متولد می شوند.

“ماریا جونز” به تازگی دوقلوهاش به دنیا آمده اند که البته معجزه ای بزرگ برای زنده و سالم ماندن آن ها رخ داده است چرا که فرزندان این خانم با 87 روز فاصله به دنیا آمده اند.

این خانم در زمانی که باردار بوده است دچار مشکلاتی شده که مجبور می شود یکی از فرزندانش را نزدیک به 3 ماه زودتر به دنیا آورد اما در موردی نادر فرزند دومش زنده ماند و به حیاتش در دل مادر ادامه داد.

قل دوم نیز پس از 87 روز به دنیا آمد تا یکی از رکوردهایی گینس نیز شکسته شود. “امی” و “کتی” دوقلوهایی هستند که هنوز وارد دنیا نشده رکورد طولانی ترین فاصله بین دوقلوها را بشکنند. رکورد قبلی این رشته مربوط به سال 1996 است که فاصله بین یک دوقلوی آمریکایی 84 روز است.

زنده ماندن بجه اول نیز یکی از معجزات بوده است به طوری که او تنها 1 کیلوگرم وزن داشته به همین علت چند روزی را در دستگاه زنده ماند ولی از این موضوع جان سالم به در برد. این دو کودک این روزها در سلامت کامل هستند.

 

 باشگاه خبرنگاران
چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲
بازدیدها 1,184
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 27074

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری