خانه » خانواده » نخستین لباس خواب هوشمند قصه‌گو برای کودکان

نخستین لباس خواب هوشمند قصه‌گو برای کودکان

یک لباس خواب هوشمند طراحی شده با نقاطی که مانند بارکد عمل می‌کند،‌ از طریق برنامه نرم‌افزاری تلفن همراه هوشمند یا تبلت، می‌تواند برای کودکان قصه‌گویی کند.  به گزارش خبرشهری، با ...

یک لباس خواب هوشمند طراحی شده با نقاطی که مانند بارکد عمل می‌کند،‌ از طریق برنامه نرم‌افزاری تلفن همراه هوشمند یا تبلت، می‌تواند برای کودکان قصه‌گویی کند. 107-3.JPG

به گزارش خبرشهری، با توجه به نقص عملکرد کدهای QR‌ بر روی پارچه، طراح لباس خواب هوشمند (Smart pajamas) مجبور به استفاده از شکل جدیدی از نقاط به شکل خط بریل شد که براحتی توسط برنامه نرم افزاری تلفن همراه هوشمند و تبلت رمزگشایی می شود.

نخستین لباس هوشمند تعاملی جهان دارای مجموعه ای شامل 47 نقطه رنگی است که هر کدام مانند یک بارکد عمل کرده و به والدین یا کودک این امکان را می دهد تا از طریق اسکن کردن این نقاط بوسیله دوربین تلفن همراه هوشمند یا تبلت و با کمک برنامه نرم افزاری مخصوصی به نام Smart Pjs‌ از داستان یا درس های پیش بینی شده قفل گشایی کنند.

با کمک این برنامه نرم‌افزاری امکان دسترسی به 47 داستان معروف از جمله داستان‌های برادران گریم و هانس کریستین اندرسون فراهم می شود.

داستان‌ها و دروسی در خصوص حیوانات به همراه تصاویر آنها بصورت متنی و گفتاری بر روی تلفن همراه هوشمند یا تبلت پخش می شوند که به کودکان در تمرین خواندن نیز کمک می کند.

طراح این لباس خواب هوشمند تعاملی معتقد است که مراحل اسکن کردن و رمزگشایی از نقاط رنگی روی لباس، باعث ایجاد صمیمت بیشتر بین والدین و کودکان می شود.

قیمت هر دست لباس خواب هوشمند تعاملی Smart pajamas 25 دلار اعلام شده است./ایسنا

شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲
بازدیدها 2,243
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 26849

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری