خانه » بازار » قیمت آپارتمان 70 متری در نقاط مختلف تهران

قیمت آپارتمان 70 متری در نقاط مختلف تهران

بازار مسکن در چند ماه اخیر نوسانات بسیاری را پشت سر گذاشته و همین مساله باعث می شود تا رسانه ها بیشتر و بیشتر به این حوزه بپردازند. به گزارش خبرشهری، ...

بازار مسکن در چند ماه اخیر نوسانات بسیاری را پشت سر گذاشته و همین مساله باعث می شود تا رسانه ها بیشتر و بیشتر به این حوزه بپردازند.

به گزارش خبرشهری، ستون امروز نبض بازار روزنامه دنیای اقتصاد به بررسی قیمت‌های پیشنهادی فروش واحدهای مسکونی در نیمه شمالی تهران پرداخته است. البته متراژ تمامی واحدها 70 متر مربع و عمربنای آنها کمتر از 10 سال ساخت است.

اغلب واحدهای مسکونی در نیمه مرکزی تهران با قیمت‌های 3 تا 4 میلیون تومان به بازار عرضه شده‎اند و بالاترین نرخ‌های اعلام شده از سوی مالکان مربوط به واحدهای شمال تهران است.

علاوه بر این، در بهترین محله‌های غرب و شرق تهران قیمت هر متر مربع واحد مسکونی کمتر از 3 سال ساخت، حدود 5 میلیون تومان از سوی فروشنده‌ها تعیین شده است.

در جدول نرخ‌های پیشنهادی فروش ستون امروز نبض بازار که مربوط به قیمت فروش واحدهای 70 متری در تهران است، ارزش 40 واحد مسکونی بین 2 میلیون و 700 هزار تومان تا 9 میلیون و 500 هزار تومان برآورد شده است.

یکی از ارزان ترین واحدهای 70 متری در نیمه شمالی تهران که طی چند روز گذشته به بازار معرفی شد، واقع در خیابان وحیدیه بود که 8 سال از عمر بنای آن می‌گذرد. قیمت هر متر مربع این واحد 2 میلیون و 800 هزار تومان عنوان شده است.

از سوی دیگر، واحدی نوساز با متراژ 70 متر مربع در خیابان زعفرانیه جزو بالاترین قیمت‌های فروش محسوب می‌شود؛ چراکه ارزش هر متر مربع واحد مذکور 9 میلیون و 500 هزار تومان در نظر گرفته شده است. در بین این مجموعه آپارتمان‌های کوچک، ارزش هر متر مربع اکثر واحدها بین 3 تا 5 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

ناگفته نماند که این قیمت‌ها به طور 100 درصد، قطعی ترین نرخ‌های پیشنهادی فروش نیستند زیرا واحدهای مشابه در همین مناطق با نرخ‌های دیگری که ممکن است منصفانه یا کاذب باشد به بازار فروش عرضه شوند.

قیمت‌های پیشنهادی ستون امروز نبض بازار در هر محله ممکن است به ضعیف ترین یا با کیفیت ترین واحد مسکونی مربوط باشد، البته درجه کیفیت محله هم بر این امر تاثیر بسزایی دارد.

انتهای پیام

 

جدول قیمت مسکن

 

 

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲
بازدیدها 1,456
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 26558

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری