خانه » فناوری » وسیله‌ای برای خوردن و لاغرشدن!

وسیله‌ای برای خوردن و لاغرشدن!

به تازگی در دنیای تکنولوژی یک چنگال هوشمند ساخته شده که می تواند بدون ایجاد ضرر باعث کاهش وزن شود و از چاقی جلوگیری کند.  با چنگال HapiFork می توانید به ...

به تازگی در دنیای تکنولوژی یک چنگال هوشمند ساخته شده که می تواند بدون ایجاد ضرر باعث کاهش وزن شود و از چاقی جلوگیری کند.

 با چنگال HapiFork می توانید به راحتی غذا بخورید و لاغر شوید.

روش هایی زیادی برای کاهش وزن و رژیم غذایی وجود دارد.این روش ها حتی باعث ایجاد ضرر و زیان برای بدن نیز می شوند و می تواند سلامت افراد را به خطر بیاندازند.به تازگی در دنیای تکنولوژی یک چنگال هوشمند ساخته شده که می تواند بدون ایجاد ضرر باعث کاهش وزن شود و از چاقی جلوگیری کند.

  

این وسیله هوشمند به عنوان یک انقلاب در دنیای تکنولوژی شناخته می شود می تواند توسط ارتباط بلوتوثی به دستگاه های دیگر مرتبط شود.ویژگی مهم این چنگال هوشمند که باعث لاغری می شود هشدار به کاربران هنگام خوردن غذاست.اگر کاربر بیش از حد سریع غذا بخورد چنگال با هشدار لرزشی وی را آگاه می کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،البته می توان با استفاده از تنظیمات میزان فاصله برای هشدار دادن را نیز کم یا زیاد کرد.این فاصله را می توان بین ده تا بیست ثانیه قرار داد.از دیگر ویژگی های این چنگال هوشمند شمارش تعداد دفعاتیست که کاربر با آن غذا برمی دارد و می خورد.چنگال های HapiFork به زودی و با قیمت 90 دلار به دست علاقه مندان می رسد.

شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۲
بازدیدها 1,233
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 26379

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری