خانه » سلامت » در فصول گرم ازپاهای خود چگونه محافظت کنیم!

در فصول گرم ازپاهای خود چگونه محافظت کنیم!

پزشکان به افراد توصیه می کنند تا چنانچه به استخر برای شنا می روند همیشه 2 جفت کفش همراه داشته باشند و پاهای خود را  به دقت خشک نموده  وآنگاه ...

پزشکان به افراد توصیه می کنند تا چنانچه به استخر برای شنا می روند همیشه 2 جفت کفش همراه داشته باشند و پاهای خود را  به دقت خشک نموده  وآنگاه کفشی را که برای رفت آمد در خارج استخر می پوشند را به پا کنند و هرگز پای مرطوب را در کفش نگذارند زیرا ممکن است سبب ایجاد انواع قارچ ها و باکتری ها و بیماری های پوستی در پا شود. 

همینطور پزشکان به افراد توصیه می کنند تا به انگشتان پا و نیز مچ پا در فصول گرم ضد آفتاب بزنند و همیشه از پوشش های مناسب برای محافظت از پایشان استفاده کنند.

همینطور در فصول گرم سال و برای جلوگیری از ایجاد خستگی و التهاب در اثر گرما در پا، توصیه می شود که افراد پاهای خود را ماساژ بدهند تا گردش خون درپا به راحتی انجام شود.

به دلیل گرمای هوا اغلب آب بدن تبخیر می شود پس برای حفظ سلامت بدن وبه بویژه پاها و جلوگیری از التهاب در پا ، حتما افراد زیادی آب در طول روز بنوشند و در مکان های لغزنده مانند لبه ی استخر ها کفش های ایمن که لیز نمی خورند به پا کنند.

دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۲
بازدیدها 1,645
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 25909

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری