خانه » خودرو » “Novague”، سبزترین خودروی آینده

“Novague”، سبزترین خودروی آینده

“Novague eco” یکی از متفاوت ترین خودروهایی است که تا به حال طراحی شده و می تواند لقب “سبزترین خودروی آینده” را به راحتی و برای همیشه به خودش اختصاص دهد.

بسیاری از ما همیشه در مورد خودروهایی که ممکن است در آینده وارد بازار شود کنجاوی هایی می کنیم و البته متوجه خواهیم شد که هر خودرو ویژگی های خاصی دارد.

“Novague eco” یکی از متفاوت ترین خودروهایی است که تا به حال طراحی شده و می تواند لقب “سبزترین خودروی آینده” را به راحتی و برای همیشه به خودش اختصاص دهد.

مراحل ساخت این خودرو از همان ابتدا بر پایه تفکر بر سلامت محیط زیست گذاشته شده است و البته طرح بدنه آن نیز به طور خاص از خودروهایی گرفته شده است که پیش از حنگ جهانی در کشور چک تولید می شده است.

این خودرو از آنجایی که با استفاده از زیست سازگارترین قطعات، مدرترین سیستم ها و کم مصرف ترین موتور ساخته شده است نمی تواند خطر خاصی برای محیط زیست داشته باشد

موتور خودرو الکتریکی است و باتری های آن در قسمت جلویی خودرو قرار گرفته است. سلول های خورشیدی نیز یکی دیگر از مواردی است که نباید فرامشوش کنیم. و البته با استفاده از تمامی باتری ها در حالی که پر از شارژ هستند خودرو می تواند به سقف سرعت 500 کیلومتر در ساعت برسد که برای یک خودرو الکتریکی منحصر به فرد است.

بدنه این خودرو از ترکیب دو خودرو قدیمی جمهوری چک الهام گرفته شده است، البته این خودرو کمی مدرنتر نیز شده است که با نگاه کردن نیز می توان آن را متوجه شد.

طراحان این خودرو گفته اند تا سال 2015 باید منظر اطلاعات تکمیلی بود و با این همه اطلاعاتی که گفته شده است اما بازهم قرار است طراحان سورپریزهایی را روی این خودرو قرار دهند.

دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۱
بازدیدها 1,235
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 24578

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری