خانه » فناوری » نمونه اولیه بوم های دیجیتال مایکروسافت

نمونه اولیه بوم های دیجیتال مایکروسافت

محققان شرکت مایکروسافت در حال طراحی بوم / تخته وایت برد تعاملی هستند که به کاربر اجازه ترسیم اشکال و نمودار را بر اساس داده های ارائه شده فراهم می‌کند. شرکت ...

محققان شرکت مایکروسافت در حال طراحی بوم / تخته وایت برد تعاملی هستند که به کاربر اجازه ترسیم اشکال و نمودار را بر اساس داده های ارائه شده فراهم می‌کند.

شرکت مایکروسافت طی سال مالی گذشته حدود 9.8 میلیارد دلار هزینه صرف تحقیق و توسعه این سیستم کرده است؛ این درحالیست که رقبایی مانند سونی و اپل به ترتیب 4.6 و 3.4 میلیارد دلار در این حوزه سرمایه گذاری کرده اند و جایگاه نخست نیز به شرکت سامسونگ با 10.5 میلیارد دلار بودجه تحقیقاتی اختصاص دارد.

167-3.JPG

شرکت مایکروسافت در قالب برنامه سالانه Techfest‌ بخشی از پروژه های در حال طراحی خود را معرفی کرده است که یکی از طرح ها شامل توسعه نمونه اولیه بوم های دیجیتال است.

بوم دیجیتال (تخته وایت برد تعاملی) دسته بندی و مدیریت حجم عظیمی از داده ها و پیاده سازی آنها را تسریع می کند و با کمک صفحه نمایش عریض، امکان فراخوان داده ها برای ترسیم نمودار، نقشه و دیاگرام فراهم می شود.

محققان مایکروسافت معتقدند که برخی برنامه های نرم افزاری موجود مانند برنامه پاورپوینت (Powerpoint) با طراحی پیشرفته می توانند بر روی این سیستم مورد استفاده قرار بگیرند.

پروژه بوم دیجیتال یکی از چندین فناوری صفحه پهن در دست طراحی مایکروسافت محسوب می شود که پس از طی کردن مراحل نهایی تکمیل و عرضه به بازار، با استقبال کاربران در منازل و محل کار مواجه خواهد شد. / ایسنا

چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۱
بازدیدها 1,295
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 23879

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری