خانه » خودرو » هیولای ۱۰۰۰ اسب‌بخار کوروت استینگ‌ری C۷

هیولای ۱۰۰۰ اسب‌بخار کوروت استینگ‌ری C۷

تیونر هنسی پرفورمنس، Corvette Stingray یا همان C۷ با قدرت موتور ۴۵۰ اسب‌بخار و مصرف تنها ۹.۱۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر را به یک هیولای ۱۰۰۰ اسب‌بخاری تبدیل کرده تا بتواند توجه خریداران بیشتری را به آن جلب کند.

محبوبه عمیدی: جنرال موتورز تصمیم دارد ۲۰۱۴ Corvette Stingray را با موتور ۶.۲ لیتری ۸ سیلندر و قدرت ۴۵۰ اسب‌بخار وارد بازار کند؛ اما این چیزی نیست که بتواند خریداران بالقوه‌ای را که انتظارات بیشتری از این خودرو دارند، قانع کند. به همین دلیل هنسی پرفورمنس به سراغ این خودرو آمده تا با تیونینگ آن و معرفی موتورهایی با بیشترین قدرت ۱۰۰۰ اسب‌بخار نظرهای بیشتری را به این نمونه تازه جلب کند.
نمونه اوليه اين خودرو با موتور 450 اسب‌بخاري جديد و بدنه‌اي كه سبك‌تر از خودروهاي مشابه توليد شده، مي‌تواند در زماني كمتر از 4 ثانيه از صفر �
این تیونر تلاش کرده پکیج‌های مختلفی را برای خریداران آماده کند که شامل استفاده از بسته‌های سوپرشارژ و دوتوربویی با قدرت‌های متفاوت می‌شود. سوپرشارژر انتخاب شده می‌تواند قدرت این خودرو را تا ۷۰۰ اسب‌بخار افزایش دهد، توربوشارژرهای دوقلو توان را به ۱۰۰۰ اسب‌بخار خواهند رساند و نمونه دوتوربویی دیگری پیش‌بینی شده که توانی معادل ۸۰۰ اسب‌بخار برای به حرکت درآوردن چرخ‌ها فراهم خواهد کرد.

علاوه بر این هنسی برای اینکه بتواند نمونه به‌مراتب بهتری را به خریداران پیشنهاد بدهد، لوله‌های اگزوز را کوتاه‌تر و از جنس فولاد ضدزنگ انتخاب کرده، تغییراتی در سیستم تعلیق ایجاد کرده، دیسک‌های ترمز برمبو استفاده کرده و چرخ‌های خودرو و تایرها را نیز به‌روز کرده است.

هنسی پرفورمنس این تغییرات را برای هر دو نمونه کوپه و دارای سقف تاشوی این خودرو ارائه خواهد داد. انتخاب موتور ۱۰۰۰ اسب‌بخاری برای این خودروها رقمی حدود ۶۹۵۰۰ دلار را به قیمت اولیه آنها که هنوز اعلام نشده، اضافه خواهد کرد.

نمونه اولیه این خودرو با موتور ۴۵۰ اسب‌بخاری جدید و بدنه‌ای که سبک‌تر از خودروهای مشابه تولید شده، می‌تواند در زمانی کمتر از ۴ ثانیه از صفر تا ۱۰۰ کیلومتربرساعت شتاب بگیرد. فاصله محوری چرخ‌ها نیز بیشتر از پیش شده و این شورلت جدید را ایمن‌تر و چالاک‌تر نشان می‌دهد. جالب‌‌توجه اینکه این خودرو کم‌مصرف‌ترین Corvette تولید شده است و در بزرگراه‌ها هر ۱۰۰ کیلومتر را با مصرف ۹.۱۱ لیتر طی خواهد کرد. احتمالا این خصوصیت برگ برنده Corvette جدید شورلت در برابر هیولای ۱۰۰۰ اسب‌بخاری هنسی خواهد بود و خریدارانی را که به خودروی اقتصادی‌تری فکر می‌کنند به خود جلب خواهد کرد.

منبع: آفتاب

علاوه بر این هنسی برای اینکه بتواند نمونه به‌مراتب بهتری را به خریداران پیشنهاد بدهد، لوله‌های اگزوز را کوتاه‌تر و از جنس فولاد ضدزنگ انت�

فضاي داخلي خودرو

جنرال موتورز تصميم دارد 2014 Corvette Stingray را با موتور 6.2 ليتري V8 و قدرت 450 اسب‌بخار وارد بازار كند؛ اما اين چيزي نيست كه بتواند خريداران بالقوه‌ا�

جالب‌‌توجه اينكه اين خودرو كم‌مصرف‌ترين Corvette توليد شده است و در بزرگراه‌ها هر 100 كيلومتر را با مصرف 9.11 ليتر طي خواهد كرد. احتمالا اين خصوص

فاصله محوري چرخ‌ها نيز بيشتر از پيش شده و اين شورلت جديد را ايمن‌تر و چالاك‌تر نشان مي‌دهد.
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
بازدیدها 1,826
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 23468

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری