خانه » فناوری » ساخت بخاری کم مصرف چند منظوره در کشور

ساخت بخاری کم مصرف چند منظوره در کشور

یک مبتکر جوان موفق به ساخت بخاری کم مصرف چند منظوره با تلفیق چند دستگاه شد. محسن قربانی مخترع این دستگاه در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار ...

یک مبتکر جوان موفق به ساخت بخاری کم مصرف چند منظوره با تلفیق چند دستگاه شد.

محسن قربانی مخترع این دستگاه در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: بخاری چند منظوره از بخاری، اجاق گاز مجزا، بخور آب گرم، محل اتصال سیستم گرمایشی کف و شوفاژ، توستر، فیلتر تصفیه هوا و کولر آبی تشکیل شده است.

bokhari.JPG

وی با بیان اینکه مصرف سوخت این بخاری نسبت به بخاری‌های دیگر یک پنجم است، افزود: بخاری چند منظوره کم مصرف برای اطفال و اجسام در برابر سوختگی‌های فیزیکی ایمنی بالایی دارد و به دلیل داشتن دستگاه بخور گرم می‌تواند هوای داخل خانه را مرطوب کند.

قربانی تصریح کرد: این بخاری در هنگام استفاده از کولر خود، هوای داخلی مکان مورد نظر را شرجی نمی‌کند و با تلفیق این چند دستگاه در خود، منازل را از وجود موتورخانه و تاسیسات شوفاژخانه بی‌نیاز می‌کند.

وی با بیان اینکه این بخاری قابلیت تفکیک و امکان حذف هر یک از امکانات خود را داراست، خاطرنشان کرد: از بخاری کم مصرف چند منظوره می‌توان در آپارتمان‌ها، هتل‌ها، کانتینرهای امدادی،‌ ساختمانی، کارگاهی، انتظامی و تاسیساتی استفاده کرد.

یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
بازدیدها 1,916
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 23390

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری