خانه » سینما و فیلم » خمسه: بعید نیست در «پایتخت 2» ازدواج کنم

خمسه: بعید نیست در «پایتخت 2» ازدواج کنم

علیرضا خمسه که در سریال «پایتخت» ایفاگر نقش باباپنجعلی است، گفت: این بار باباپنجعلی با تکیه کلام‌های جدید در «پایتخت» ظاهر می‌شود. این بازیگر تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار ...

علیرضا خمسه که در سریال «پایتخت» ایفاگر نقش باباپنجعلی است، گفت: این بار باباپنجعلی با تکیه کلام‌های جدید در «پایتخت» ظاهر می‌شود.

این بازیگر تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خاطرنشان کرد: مثل «پایتخت 1» دیگر خیلی تکه کلام‌هایم را تکرار نمی‌کنم؛ چرا که قرار است با تکیه‌کلام‌های جدیدتر به میان مردم بیایم که فکر می‌کنم جذابیت بیشتری هم داشته باشد.

وی خطاب به بینندگان تاکید کرد: پیشنهادم این است که بینندگان که «پایتخت 1» را دنبال کردند، حتما سری دوم آن را هم تماشا کنند چرا که شیرین‌تر است.

پشت صحنه سریال پایتخت

 

بازیگر نقش باباپنجعلی همچنین درباره‌ی اینکه آیا قرار است در سری دوم سریال پایتخت ازدواج کند؟ با لحنی طنز اینگونه پاسخ داد: بعید نیست؛ شاید ازدواج کنم. باید ببنیم کدام یک از خانم‌ها در خانه سالمندان به درد باباپنجعلی می‌خورند.

خمسه درباره‌ی علاقه‌اش نسبت به ساخت سری دوم سریال «پایتخت»، اینگونه بیان کرد: چون مردم «پایتخت 1» را دوست داشتند، بنابراین من هم دوست داشتم که سری دوم ساخته شود و باید بگویم که سری دوم بهتر از سری اول است و از مفاهیم بیشتر استفاده شده است.

این بازیگر در ادامه درباره‌ی روند تصویربرداری سری دوم سریال «پایتخت» و اینکه از زمان بیشتری نسبت به سری اول برای ساخت برخوردار بودند، خاطرنشان کرد: درست است که برای ساخت این سری از «پایتخت» فرصت بیشتری داشتیم اما همیشه وقت کم می‌آوریم و فکر می‌کنم برای «پایتخت 2» تا آخرین روز تعطیلات درگیر باشیم چرا که شبانه‌روز در حال کار هستیم.

خمسه در پایان اشاره کوتاهی هم به نقشش در سریال «تهران پلاک یک» که روی آنتن است داشت و به خبرنگار ایسنا گفت: در این مجموعه بحث درام مطرح نیست و یکسری مفاهیم مربوط به زندگی آپارتمانی را آموزش می‌دهد. کاراکتر کرم را در «تهران پلاک یک» دوست دارم؛ چرا که من یک بازیگرم و بازیگر باید هر لحظه به یک شکل دربیاید.

چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۱
بازدیدها 1,217
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 22901

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری