خانه » بازار » هزینه دوخت کت و شلوار مردانه از 180 تا 280 هزار تومان

هزینه دوخت کت و شلوار مردانه از 180 تا 280 هزار تومان

هزینه دوخت کت و شلوار مردانه از 180 تا 280 هزار تومان متغیر است و هزینه دوخت لباس زنانه به دلیل تنوع زیاد و تفاوت در توقع مشتری بسیار متفاوت ...

هزینه دوخت کت و شلوار مردانه از 180 تا 280 هزار تومان متغیر است و هزینه دوخت لباس زنانه به دلیل تنوع زیاد و تفاوت در توقع مشتری بسیار متفاوت است. از این رو حد پایین و بالایی نمی توان برای آن در نظر گرفت. kot.jpg

حبیب طهماسبی، رییس اتحادیه خیاطان مردانه و زنانه در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) افزود: اتحادیه نرخ مصوب ندارد و این کار چون هنری و کار دست است نمی توان برای آن نرخی تعیین کرد.

وی با اشاره به توافقی بودن هزینه دوخت لباس اظهار کرد: چند بار برنامه‌ریزی شد تا به یک نرخ مصوب دست یابیم اما چنین نشد و در حال حاضر بنابر تجربه، مهارت، دوخت زیبا و تمیز، هزینه های جانبی و مکان خیاط هزینه ای از مشتری دریافت خواهد کرد.

او با بیان این که به علت مشغله کاری، ترافیک و دیگر مشکلات روزمره سفارش دوزی بسیار کم شده است خاطرنشان کرد: مردم بیشتر راغب به خرید لباس آماده و دوخته هستند.

طهماسبی گفت: بیش از نیاز کشور پارچه و مواد اولیه در بازار موجود است که 80 درصد آنها به صورت وارداتی در بازار تامین شده است.

چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۱
بازدیدها 3,043
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 22889

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری