خانه » شهر من » حوادث » دوربین طلا فروشی، دست سارقان آرایشگاه زنانه را رو کرد

دوربین طلا فروشی، دست سارقان آرایشگاه زنانه را رو کرد

دوربین طلافروشی، چهره دو زن سارقی که از آرایشگاه زنانه سرقت کرده بودند، هنگام خرید سکه با کارت عابر بانک سرقتی را لو داد.

به گزارش سایت خبرشهری ، در 28 شهریور سال جاری خانمی با مراجعه به کلانتری 108 نواب اعلام کرد: روز گذشته، در آرایشگاه دخترم، زنی ناشناس به آرایشگاه مراجعه و هنگام خروج بدون آنکه من متوجه شوم کیف دستی‌ حاوی مقداری وجه نقد، گوشی تلفن همراه، مدارک شناسایی و عابر بانک همراه با رمز یادداشت شده بر روی کارت را سرقت کرد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 10 تهران، پرونده جهت رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با ارجاع پرونده به پایگاه هشتم پلیس آگاهی، مالباخته در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: در آرایشگاه دخترم حضور داشتم؛ خانم جوانی به آرایشگاه آمد و به بهانه آوردن پول از داخل ماشین، از آرایشگاه خارج شد و در حدود یک ساعت بعد، متوجه نبودن کیف خود شده و تا زمانیکه اقدام به سوزاندن کارت عابر بانک کنم، متوجه شدم که نزدیک به 16 میلیون تومان از حساب عابر بانکم برداشته شده است.

با توجه به اظهارات مالباخته، کارآگاهان پایگاه هشتم در بررسی حساب عابر بانک موفق به شناسایی دو طلافروشی شدند که دو خانم با مراجعه به آنها اقدام به خرید سکه و طلا کرده بودند.

با شناسایی دو مغازه طلافروشی، کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که دو خانم جوان و میانسال، با استفاده از رمز عابر بانک درج شده بر روی عابر بانک و با استفاده از مدارک شناسایی مالباخته و معرفی خود به عنوان صاحب عابر بانک، اقدام به خرید سکه و طلا کردند؛ تصاویر بدست آمده از دو مغازه مورد بررسی قرار گرفت و کارآگاهان با بازبینی تصویر بدست آمده از دوربین های مداربسته موفق به شناسایی خانم جوانی شدند که بنا بر اظهارات مالباخته، با مراجعه با آرایشگاه اقدام به سرقت کیف دستی مالباخته کرده و به بهانه آوردن پول از داخل ماشین، از آرایشگاه خارج و متواری شده بود.

 

سرهنگ کارآگاه میرزکی، رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به ادامه تحقیقات جهت شناسایی و دستگیری دو متهم این پرونده، دستور انتشار تصاویر متهمان از سوی بازپرس پرونده صادر شده است؛ بنابراین  از  شهروندان که موفق به شناسایی تصاویر متهمان تحت تعقیب پایگاه هشتم پلیس آگاهی شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس های 21866058 و 66469851 در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند؛ همچنین از تمام افرادی که از این متهمان شکایتی دارند نیز دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در میدان حر ـ انتهای خیابان 12 فروردین  مراجعه کنند.

باشگاه خبرنگاران

چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۱
بازدیدها 2,974
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 22873

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری