خانه » سینما و فیلم » تئاتر » صدای مشایخی در “باز می‌گشتم، برف می‌بارید…”شنیده می‌شود

صدای مشایخی در “باز می‌گشتم، برف می‌بارید…”شنیده می‌شود

نمایش “باز می‌گشتم، برف می‌بارید…” به کارگردانی بهروز خرم و با صدای جمشید مشایخی از 6 اسفند ماه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان روی صحنه می‌رود.

به گزارش خبرنگار مهر، نمایش”باز می‌گشتم، برف می‌بارید…” نوشته الهام نامنی و کارگردانی بهروز خرم از فردا یکشنبه 6 اسفند روی صحنه می‌رود و تا 25 اسفند ماه در تالار استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران روی صحنه خواهد بود. الهام نامنی، بهروز خرم و بنیامین احمدی بازیگران این اثر نمایشی هستند. صدای جمشید مشایخی هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون نیز در این اثر نمایشی شنیده می‌شود.

نمایش “باز می‌گشتم، برف می‌بارید…” از جایی شروع می‌شود که یک زن به یک پایان فکر می‌کند در حالیکه چند ساعت پایانی زندگی مشترکش انتخاب دیگری را پیش روی او می‌گذارد…

بهروز خرم کارگردان این نمایش درباره انگیزه‌اش از روی صحنه بردن این اثر نمایشی عنوان کرد: اسفند دو سویه دارد، سویی به زمستان و البته سویی به بهار. نمایش اسفندیِ ما نیز دوسویه است. تقارن طبیعت و تئاتر این نمایش را شکل داد. نمایش ما، وام‌دار زندگیِ طبیعی پیرامون ما است و برای تک تک آدم های این زندگی نه قشر منتخبی. من، به عنوان عضو کوچکی از گروه اجرایی این نمایش، هر مخاطبی را از هر جنس و طبقه ای بدور از هر دسته بندیِ خاصی به تماشایش دعوت می کنم و امید دارم تا با ملاقات یکدیگر و مواجهه با خودمان در طول اجرای این نمایش، قدری برگردیم و آسمان را در آخرین روزهای سال 91 برای یکبار هم که شده به بارش برفِ نعمت فرابخوانیم باشد که سالی پر از خرمی و نیکویی در پیش گیریم.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از طراح صحنه: سعید حسنلو، طراح لباس: آذر نجیبی، طراح گریم: مینا فرهمند، طراح نور: سید محمد خالقی، طراح هنری: پویا لاریان موسیقی: آلینا. گروه کارگردانی: سعدی محمدی، هدی سیاهتیری، اکبر جلیلی و علی سمندری، گروه صوت و تصویر: صادق بهاری، محمدرضا مزارعی، عکاس: مقداد جعفرزاده، امور تبلیغات و رسانه: امیر قالیچی‌ها، فرهاد پاسدار شیرازی، مهرو تابش، بهروز خرم با همراهی پیمان شیخی و شیوا حمیدخانی.

  •  
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۱
بازدیدها 1,665
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 22537

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری