خانه » خودرو » ” Gyro”، خودرویی مخصوص پیک‌نیک

” Gyro”، خودرویی مخصوص پیک‌نیک

“Gyro” خودروی دو چرخی است که به تازگی طراحی شده است و به نظر می رسد که می تواند خودرویی پر از آرامش باشد. این خودرو با موتور الکتریکی کار می کند و تمامی امکانات مدرن در آن موجود است.

پیکنیک همیشه برای آرامش و دور شدن از فضای شهری بوده است و نیاز است تا به هر نحوی که شده این آرامش به وجود آید. اقامت در یک مکان خوب و یا استفاده از منابع طبیعی و گاهی حتی داشتن یک خودروی خوب می تواند این آرامش را در شما ایجاد کند.

“Gyro” خودروی دو چرخی است که به تازگی طراحی شده است و به نظر می رسد که می تواند خودرویی پر از آرامش باشد. این خودرو با موتور الکتریکی کار می کند و تمامی امکانات مدرن در آن موجود است. اینترنت بی سیم، بلوتوث، جی پی اس و… تنها بخشی از امکانات این خودرو خواهند بود.

” Gyro” توانایی آن را دارد که در جهات  مختلف حرکت کند و چرخ های آن انعطاف پذیری خاصی دارد. این خودرو قرار است از یک سیستم کاملا هوشمند رانندگی خودکار برخوردار باشد و در حالت عمودی یا افقی قابلیت حرکت دارد.

بنا به گفته های ” Carlos Pilonieta” که خالق این خودرو است سیستم های آن به گونه ای طراحی شده است که با ورود به فضای سبز و طبیعی به طور خودکار افقی می شود و هوای پاک را به داخل خودرو هدایت می کند و همچنین سیستم راننده خودکار آن روشن می شود. از همین رو تجربه خوبی از مسافرت خارج شهر به افراد داخلش می دهد.

از نکات حالب این خودرو می توانیم به دوچرخه های آن اشاره کنیم. در حالی که این خودرو بسیار کوچک است اما دو عدد دوچرخه کوهستان در بطن آن جا شده است که می توان از آن ها استفاده کرد.

این خودرو قرار است تا سال 2020 به طراحی پایانی برسد و برای اولین بار وارد بازار شود. طراح آن گفته است این خودرو می تواند برای افرادی که از شهر زیاد خارج می شوند بسیار خوب باشد.

شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۱
بازدیدها 1,186
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 22490

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری