خانه » بازار » قیمت آپارتمان های 100 تا110 متری

قیمت آپارتمان های 100 تا110 متری

درماه‌های اخیر آپارتمان‌های بالای ۱۰۰ متر به نسبت آپارتمان‌های کوچک افزایش قیمت کمتری را متحمل شده‌اند. عمده این واحدها در شمال و غرب تهران ساخت شده و به فروش می‌رسد.

 در آخرین ماه‌های سال با همچنان نوسان قیمتها در بخش مسکن روبرو هستیم و با وجود افزایش ساخت و ساز در سالهای گذشته بازهم بازار مسکن نسبت به افزایش قیمت تمایل بیشتری نشان می دهد.

این در حالی است که در سالهای اخیر ساخت و ساز در شهر تهران افزایش یافت و در کنار مجوز تراکم‌های تشویقی برای بافت فرسوده، ساخت و ساز در شهر تهران رونق زیادی پیدا کرد. البته در ماه‌های اخیر افزایش قیمت مصالح ساختمانی تا حدودی این روند را کند تر کرده است اما سود زیاد آپارتمان سازی موجب توقف ساخت و ساز نمی شود.

در واقع با وجود تاکید دولت بر اینکه با افزایش ساخت و ساز و تحویل واحدهای مسکن مهر، مسکن از کالای سرمایه ای خارج می شود، این امر محقق نشده است و دلالان و سودجویان از این بازار نهایت استفاده را می برند.

در بازار فعلی مسکن، قیمت آپارتمان‌های بالای 100 متر به نسبت واحدهای کوچک افزایش قیمت زیادی نداشته است، زیرا متقاضیان این واحدها به دلیل گران بودن بسیار کمتر هستند اما در نهایت نمی توان واحد 100 متری را در محله های متوسط کمتر از 500 میلیون تومان خریداری کرد.

عمده آپارتمان‌های نوساز با متراژ بالا در غرب و شمال تهران ساخته می شوند که قیمت بالای هر مترمربع آن در نهایت قیمت آپارتمان را گران تر می کند و به همین دلیل، این نوع از آپارتمان‌ها مشتریان خاص خود را در بازار دارد.

قیمت آپارتمان‌های بالای 100 متر در تهران

یک آپارتمان 100 متری در خیابان مرزداران دو خوابه، با عمر 8 ساله و پارکینگ و انباری به قیمت 515 میلیون تومان فروخته می شود و واحد دیگری با همین متراژ در خیابان مرزداران متری 5 میلیون و 300 هزار تومان به فروش می رسد.

یک دستگاه آپارتمان به مساحت 103 متر در خیابان فردوس شرق با پارکینگ و انباری و سونا و جکوزی متری 5 میلیون و 200 هزار تومان قیمت گذاری شده است و واحدی 102 متری و دو خوابه در دروس با عمر 4 ساله متری 7 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رسد.

آپارتمان 105 متری در سعادت آباد هم با قیمت 500 میلیون تومان فروخته می شود و 105 متری در بلوار کاشانی متری 5 میلیون و 650 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

واحدی دیگر در ستارخان، طرشت شمالی به مساحت 103 متر، متری 3 میلیون و 600 هزار تومان فروخته می شود و در اشرفی اصفهانی واحدی با متراژ 105 متر و عمر 3 ساله با تمامی امکانات متری 4 میلیون و 550 هزار تومان از سوی مالک قیمت گذاری شده است.

همچنین یک آپارتمان 110 متری در محدوده جام جم ولیعصر، نوساز، متری 7 میلیون تومان به فروش می رسد و واحد دیگری به مساحت 110 متر در خیابان عراقی با عمر 7 ساله 620 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

باشگاه خبرنگاران

شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۱
بازدیدها 1,150
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 21661

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری