خانه » تحلیل » کلاهبرداری134 میلیونی از یک فوتبالیست

کلاهبرداری134 میلیونی از یک فوتبالیست

یکی از دلال های فوتبال ایران که در تهران زندگی می کند، به کمک برخی از همکاران خود موفق شده از یک بازیکن فوتبال 134 میلیون تومان کلاهبرداری کند. حجت السلام ...

یکی از دلال های فوتبال ایران که در تهران زندگی می کند، به کمک برخی از همکاران خود موفق شده از یک بازیکن فوتبال 134 میلیون تومان کلاهبرداری کند.

حجت السلام علیپور دبیر ستاد منشور اخلاقی با تائید این می گوید: «این رقم، رکورد کلاهبرداری از یک بازیکن فوتبال را درکشور شکست. متاسفم که این خبر را می دهم. ولی یک بازیکن دسته اولی به نام ع.ا به ما مراجعه کرد و توضیح داد که 134 میلیون تومان از او کلاهبرداری کرده اند.» اودرباره چگونگی این اتفاق، توضیح داد: «دلال معروف به همراه دو نفر از دوستانش،اقدام به جعل سربرگ یکی از باشگاههای لیگ برتری کرده است. حتی مهر هیات فوتبال استان این باشگاه نیز، جعل شده.

یعنی دلال ها برای آنکه بتوانند نقشه خود را عملی کنند، قرارداد داخلی را روی برگه آورده اند و مهر هیات فوتبال آن استان را نیز پایآن زده اند، به گونه ای که بازیکن مذکور باور کرد که قرار است از دسته اول به لیگ برتر برود. در حال حاضر پرونده این بازیکن در اختیار دادسرای صادقیه قرار گرفته و به زودی اخبار جدیدی درباره آن خواهیم داد.»

به گزارش ندای انقلاب،علیپور در پایان با هشدار به خانواده ها تاکید کرد: «از آنها باردیگر خواهش می کنیم تا اجازه ندهند چنین بلایی سرخانواده شان بیاید. خیلی جالب است که آقای ع.ا قبل از اینکه یک ریال دریافت کندخودش 134 میلیون به این دلال ها داده. قرارداد او 200 میلیون بسته شده بود و قراراین بوده که تنها 66 میلیون تومان به خودش برسد. خانواده ها اجازه ندهند این اتفاقات برای فرزندانشان بیفتد.»

شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
بازدیدها 1,138
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 2113

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری