خانه » ورزش » اخبار ضدو نقیض از لیست خرید پرسپولیسی ها

اخبار ضدو نقیض از لیست خرید پرسپولیسی ها

برای فصل 92-91 اخبار رسیده از باشگاه پرسپولیس حاکی از آن است که دنیزلی تا حدودی فهرست مدنظرش را تنظیم کرده و رویانیان هم برای ساخت یک پرسپولیس کهکشانی خود ...

برای فصل 92-91 اخبار رسیده از باشگاه پرسپولیس حاکی از آن است که دنیزلی تا حدودی فهرست مدنظرش را تنظیم کرده و رویانیان هم برای ساخت یک پرسپولیس کهکشانی خود را آماده می کند.

به گزارش اولین پایگاه تخصصی فوتبال پارس فوتبال دات کام، پرسپولیسی ها از همین حالا برای فصل بعد و بستن تیمی با ستاره های مطرح آستین بالا زده اند. دنیزلی تا حدودی فهرست مدنظرش را تنظیم کرده و رویانیان هم برای ساخت یک پرسپولیس کهکشانی خود را آماده می کند.
در لیست پرسپولیسی ها برای درون دروازه دو نام دیده می شود. شهاب گردان و وحید طالب لو نفرات مدنظر سرخپوشان هستند.آنها ابتدا به رحمتی چشم داشتند اما بعدا نظرشان عوض شد. گویا رویانیان نمی خواهد وارد قرق فتح الله زاده شود.
حسین ماهینی و هادی شکوری در کنار هادی عقیلی هم دیگر بازیکنانی هستند که دنیزلی درصدد جذب آنها برآمده است.
رضا حقیقی هافبک فجر سپاسی نیز بدجوری نظر افندی را به خود جلب کرده است. گویا آنها برای به خدمت گیری فونیکه سی هم برنامه دارند. باید منتظر یک تابستان داغ بود ودید در فصل نقل وانتقالات چه صیدهایی شکار سردار می شوند.
چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 1,141
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 208

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری