خانه » خانواده » مردان چگونه درباره صیغه سوال می‌کنند؟

مردان چگونه درباره صیغه سوال می‌کنند؟

«نهان و آشکار، مردی که همراه عروس و داماد بود آرام آرام خود را به میز کار دفتر می‌رساند و نگران و مضطرب، اطراف خود را می‌پاید تا نکند کسی ...

«نهان و آشکار، مردی که همراه عروس و داماد بود آرام آرام خود را به میز کار دفتر می‌رساند و نگران و مضطرب، اطراف خود را می‌پاید تا نکند کسی از مهمانان صدای او را بشنود… آن‌گاه یواشکی از من یا همکارانم می‌پرسد: ببخشید این صیغه موقت چجوریه ؟ شما انجام میدین یا نه؟» 352.JPG

به گزارش ایسنا بلاگر وبلاگ “خاطرات یک عاقد” بر این پست افزوده است: این حکایت اما مربوط به سال‌های پیش است.. چندیست مردان دیگرگونه پرس و جو می‌کنند:

« مرد در حالیکه در کنار دیگر مردان بر روی صندلی‌های انتظار نشسته است و با آنها گپ می‌زند و زنان در اتاق دیگر گرد عروس گرد آمده‌اند ، خطاب به ما که پشت میز و دورتر مشغول کار هستیم صدا را بلند کرده و می‌گوید: ببخشید این صیغه موقت چجوریه ؟ شما انجام میدین یا نه ؟»

تجربه یک عاقد : مردان ( شاید اکثر قریب به اتفاق آنان ) به شوخی و طنز یا جدی و هدفمند در مورد ازدواج دوم یا موقت سوال یا فکر می‌کنند؛ فقط شکل پرسیدنشان ممکن است به صورت پیش‌گفته تفاوت کند.

چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۱
بازدیدها 1,964
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 20756

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری