خانه » بازار » لیست آپارتمان‌های متری 4 میلیون در تهران

لیست آپارتمان‌های متری 4 میلیون در تهران

البته در اغلب مواقع قیمت‌های تعیین شده از سوی مالک بیانگر ارزش واقعی آن واحد نیست؛ اما به دلیل اینکه بازار مسکن تنها به دست مالکان کنترل می‌شود، بازه‌های قیمتی معنای واقعی را نمی دهند.

ستون امروز نبض بازار به معرفی تعدادی واحد مسکونی نوساز فروشی در مناطق مختلف تهران پرداخته است که قیمت هر متر مربع آنها 4میلیون تومان تعیین شده است.

بررسی قیمت‌های پیشنهادی فروش واحدهای مسکونی در تهران نشان می‌دهد که همچون گذشته هر محله از یک بازه قیمتی مشخصی برخوردار نیست، بلکه این روزها نرخ‌های پیشنهادی فروش از سوی مالکان در هر محله مشابه قیمت اعلام شده در محله‌های دیگر است.

همان‌طور که اشاره شد ستون امروز نبض بازار به معرفی واحدهایی که ارزش هر متر مربع آنها 4 میلیون تومان است پرداخته است. جداول نرخ‌های پیشنهادی فروش واحدهای مسکونی نوساز حاکی از این مساله است که این مبلغ در شمال، شرق، غرب و مرکز تهران برای قیمت‌گذاری برخی از واحدهای مسکونی اعلام می‌شود.

در حال حاضر امثال این قیمت ها که در 4 جهت تهران برای واحدهای مسکونی در بازار مسکن تعیین می‌شود، زیاد است و این مساله باعث شده تا بسیاری از متقاضیان در بازار مسکن این روزها به این نتیجه برسند که بازه قیمت در مناطق مختلف شبیه به هم شده است.

البته در اغلب مواقع قیمت‌های تعیین شده از سوی مالک بیانگر ارزش واقعی آن واحد نیست؛ اما به دلیل اینکه بازار مسکن تنها به دست مالکان کنترل می‌شود، بازه‌های قیمتی معنای واقعی را نمی دهند.

اکنون یک واحد مسکونی 105 متری نوساز در خیابان بهار واقع در حکیمیه با کلیه امکانات متری 4 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

علاوه براین در خیابان آبان در محدوده کریمخان، 4 میلیون تومان قیمت هر متر مربع واحدی به متراژ 90 متر مربع است و این واحد از پارکینگ و انباری نیز بهره مند است.

همچنین در خیابان شمس آباد واحدی 60 متری نوساز با انباری و آسانسور با متری 4میلیون تومان به خریدار واگذار می‌شود.

از سوی دیگر یک واحد مسکونی 125 متری نوساز در شهرك راه‌آهن به همراه کلیه امکانات به بازار فروش عرضه شده است. قیمت کل این واحد 500 میلیون تومان یعنی متری 4 میلیون تومان عنوان شده است.

یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۱
بازدیدها 1,140
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 20386

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری