خانه » فناوری » تخته پاک کنی با قابلیت اسکن

تخته پاک کنی با قابلیت اسکن

اسکبه تازگی طراحان ایده ای جدید را پیاده کرده اند که می تواند این مشکل را برای همیشه از بین ببرد و البته به دانش آموزان نیز کمک می کند تا کمتر یادداشت برداری کنند و بیشتر به درس توجه داشته باشند.

یکی از نکاتی که در کلاس های درس به آن توجه بسیار زیادی می شود کمبود وقت است و لازم است تا استاد از تمامی زمان برای درس دادن استفاده کند اما در این میان مشکلات نیز هستند که مانع از این کار می شوند.

یکی از مهمترین مشکلاتی که زمان زیادی را از کلاس تلف می کند یادداشت برداری از مطالب نوشته شده روی تخته است که به طور متوسط نزدیک به 10 دقیقه در هر بار پر شدن تخته زمان می برد.

به تازگی طراحان ایده ای جدید را پیاده کرده اند که می تواند این مشکل را برای همیشه از بین ببرد و البته به دانش آموزان نیز کمک می کند تا کمتر یادداشت برداری کنند و بیشتر به درس توجه داشته باشند.

” ES-X” نام دستگاه جدید است که فردی به نام “لی وو” آن را طراحی کرده است. این دستگاه در اصل یک تخته پاک کن است که می تواند از تخته اسکن نیز بگیرد.

برای استفاده از آن تنها کافی است تا روشن شود و سپس در حالیکه تخته را پاک میکند این دستگاه نیز از آن اسکن می گیرد و درانتها شما می توانید تصویری کلی از تمامی تخته داشته باشید.

این دستگاه با داشتن سیستم بی سیم قادر است اطلاعات مربوط به تخته را در همان لحظه برای تمامی دانش آموزان کلاس ایمیل کند و همچنین می تواند تصاویر را بر روی کارت حافظه ذخیره سازی کند.

این دستگاه باعث می شود تا زمان کمتری از کلاس تلف شود و همچنین دانش آموزان نیز بیشتر به درس توجه دارند تا اینکه بخواهند حواسشان را روی نوشتن جزوه متمرکز کنند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۱
بازدیدها 1,206
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 20340

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری