خانه » بین المللی » شاهزاده سعودی برای فیلم دیدن یک هفته کل سینما را اجاره کرد

شاهزاده سعودی برای فیلم دیدن یک هفته کل سینما را اجاره کرد

یک شاهزاده سعودی برای مشاهده فیلم ، کل یک سینما را اجاره کرد. به گزارش عصریران به نقل از یونایتدپرس، ولید بن طلال شاهزاده میلیاردر سعودی که برای سپری کردن تعطیلات ...

یک شاهزاده سعودی برای مشاهده فیلم ، کل یک سینما را اجاره کرد.

به گزارش عصریران به نقل از یونایتدپرس، ولید بن طلال شاهزاده میلیاردر سعودی که برای سپری کردن تعطیلات به همراه اعضای خانواده و دوستانش به ایتالیا رفته است یک سالن سینما را به طور کامل در شهرداری کورتینا دامبیدزو در ایتالیا به مدت یک هفته اجاره کرد تا به دور از سر و صدا بتواند هر زمان که بخواهد فیلم ببینید.

روزنامه ایتالیایی “ال گاتزیتینو ” نوشت: شاهزاده سعودی که از ثروتمندترین افراد جهان به شمار می رود یکی از سالن های سینما در کورتینا را از شهرداری این شهر اجاره کرد تا بتواند فیلم های مورد نظر خود را به همراه 60 نفر از اعضای خانواده و دوستانش مشاهده کند.

اندریا فرانچیسکی شهردار کورتینا در این باره گفت: با توجه به شرایط اقتصادی و مالکیت سالنی دیگر که می توانیم اکران فیلم را برای مردم ادامه بدهیم؛ پیشنهاد شاهزاده را پذیرفتیم.

این شهر کوچک ایتالیا به جذب پرشمار گردشگران و داشتن گردشگاه هایی برای اسکی روی یخ مشهور است.

ولید بن طلال در هواپیمای شخصی اش

“ولید بن طلال” برادرزاده ملک عبدالله پادشاه فعلی عربستان سعودی است.

او مالک شرکت سرمایه گذاری “المملکة” است و در سال 2012 با داشتن 25 و نیم میلیارد دلار دارائی، ثروتمندترین فرد در کشورهای عربی شناخته شد.

قبل از این رسانه ها نوشته بودند شرکت ایرباس گران ترین هواپیمای شخصی جهان به نام “قصر پرنده” را با قیمت نزدیک به 500 میلیون دلار تحویل ولید بن طلال خواهد داد. این هواپیما بزرگترین و گران ترین هواپیمای شخصی جهان خواهد بود.

برج المملکه (به معنی مملکت) محل استقرار دفتر مرکزی این شرکت، بزرگترین برج شهر ریاض پایتخت عربستان سعودی و یکی از نمادهای این شهر به شمار می رود. این شرکت هم اکنون در حال برنامه ریزی برای ساخت بلندترین برج جهان در عربستان سعودی است.

برج مملکه در ریاض

 

پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۱
بازدیدها 1,230
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 20070

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری